Football Manager 2011

Football Manager 2011

Vydavatelé: Sega
Vývojáři: Sports Interactive
Žánry: Strategické, Simulátory, Sportovní

Datum vydání zobrazit vše

5. listopadu 2010 - Mac
5. listopadu 2010 - PC
26. listopadu 2010 - PlayStation Portable

Popis hry

Football Manager 2011 je nejnovějším pokračováním stejnojmenné série, jež za dobu své existence získala celou řadu různých ocenění.
Ve světě se prodalo již více než šest miliónů kopií tohoto titulu, který si v posledních pěti letech vysloužil již stálé místo na předních místech tabulek nejprodávanějších...zobrazit více

Football Manager 2011 je nejnovějším pokračováním stejnojmenné série, jež za dobu své existence získala celou řadu různých ocenění.
Ve světě se prodalo již více než šest miliónů kopií tohoto titulu, který si v posledních pěti letech vysloužil již stálé místo na předních místech tabulek nejprodávanějších her.
Sports Interactive navázalo spolupráci s mnoha skutečnými profesionálními agenty, aby vám mohlo poskytnout co nejvěrnější obraz těchto rozhovorů. Připravte se proto na to, že v této oblasti nyní narazíte na různé typy agentů - každý z nich bude mít jinou osobnost, takže budete muset volit pokaždé jinou taktiku.
Vyjednávání o smlouvách

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Futbalový manažér 2011 (skrátený futbalovým manažérom 11 alebo FM11) je futbalová simulačná videohra. To bolo vydané v systéme Microsoft Windows a Mac OS X 5. novembra 2010. To bolo tiež vydané na PlayStation Portable dňa 26. novembra 2010. [4] Najnovšia verzia pre systém iOS bola vydaná 21. apríla 2011.
10.05.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.