Football Manager 2012

Football Manager 2012

Vydavatelé: Sega
Vývojáři: Sports Interactive
Žánry: Strategické, Sportovní

Datum vydání zobrazit vše

21. října 2011 - PC
21. října 2011 - Mac

Popis hry

Další ročník nejpopulárnější série fotbalových manažerů přináší více než 800 změn! Football Manager 2012 je svým přístupem zaměřen i na zcela nové fanoušky v sérii. Jejich vstup do hry ulehčí tutoriál, který nováčkům vysvětlí, co práce fotbalového manažera obnáší. Změny doznal i herní interface. Zobrazovaný...zobrazit více

Další ročník nejpopulárnější série fotbalových manažerů přináší více než 800 změn! Football Manager 2012 je svým přístupem zaměřen i na zcela nové fanoušky v sérii. Jejich vstup do hry ulehčí tutoriál, který nováčkům vysvětlí, co práce fotbalového manažera obnáší. Změny doznal i herní interface. Zobrazovaný obsah se upravuje podle rozlišení vašeho monitoru. Pokud se rádi koukáte na zápasy, budete jistě spokojeni, tvůrci přychystali hezčí animace, věrnější zobrazení fanoušků, změny počasí a dva nové úhly kamery.

Upravena je také manažerská pozice, a to hlavně co se týče přestupů a vyjednávání kontraktů. Vytipované nadějné hráče snadněji naleznete díky propracovanějšímu skautingu. Jako trenér budete moci volit různá vyznění svých rad. O přestávce můžete svým svěřencům nadávat a rozkopávat koše, nebo jim naopak klidně radit a trpělivě je motivovat...

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP/Vista/W7
Processor: XP - 1.4GHz or Faster, Vista/W7 - 2.0GHz or Faster. Intel Pentium 4, Intel Core, AMD Athlon.
Memory: XP - 512MB RAM, Vista/W7 - 1.0GB RAM
Graphics: 128MB
Supported Chipsets - Nvidia FX 5900 Ultra or greater; ATI Radeon 9800 or greater; Intel 82915G/82910GL or greater.
Earlier cards may only display 2D Match Viewer Mode and are not supported.
Earlier cards may require the DirectX 9.0 SDK is installed to run the game. This can be downloaded from the following url:
DirectX Software Development Kit
Laptop versions of these chipsets may work but are not supported.
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 2GB
Sound: DirectX 9.0c compatible
LAN: TCP/IP compliant
REQUIRES INTERNET CONNECTION TO INSTALL

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.