Football Manager 2014

Football Manager 2014

Vydavatelé: Sega
Vývojáři: Sports Interactive
Žánry: Strategické, Sportovní

Datum vydání zobrazit vše

30. října 2013 - PC
30. října 2013 - Mac
30. října 2013 - Linux

Popis hry

Technicky nejpokročilejší a rozličnými funkcemi doslova nabitý díl z celé historie této série. Díky více než 1000 vylepšení a rozšíření je FM 2014 v porovnání se svým posledním předchůdcem tou nejrealističtější simulací fotbalového managementu všech dob. Kromě vylepšené hratelnosti představuje FM 2014...zobrazit více

Technicky nejpokročilejší a rozličnými funkcemi doslova nabitý díl z celé historie této série. Díky více než 1000 vylepšení a rozšíření je FM 2014 v porovnání se svým posledním předchůdcem tou nejrealističtější simulací fotbalového managementu všech dob. Kromě vylepšené hratelnosti představuje FM 2014 i škálu technických inovací: hra je také poprvé dostupá na systémy Linux a poprvé také využije technologii ukládání přes cloud, což znamená, že manažeři nyní budou moci ve svých kariérách pokračovat z jakéhokoliv počítače na celém světě.
Svůj zážitek s FM si také můžete upravit v dosud nejvyšší míře, neboť integrace nástrojů Steam Workshop manažerům umožňuje vytvářet a sdílet upravený obsah pro FM jako třeba balíčky s fotografiemi a logy, nové a uživatelské soutěže a dokonce i na míru šité herní výzvy pomocí nového Challenge Editoru, který je součástí Pre-game Editoru, jež je dostupný zdarma ke stažení.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP, Vista, 7, 8
Procesor: Intel Pentium 4, Intel Core AMD, Athlon. Windows XP: 1.6GHz+, Windows Vista/7/8: 2.2GHz+
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: NVidia GeForce FX 5900 Ultra, ATI Radeon 9800, Intel GMA X3100: 128MB VRAM
DirectX: Verze 9.0c
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 3 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.