Fortix 2

Vydavatelé: Nemesys Games
Vývojáři: Nemesys Games
Žánry: Indie
Příbuzné kategorie: Indie hry

Datum vydání zobrazit vše

5. dubna 2011 - Linux
5. dubna 2011 - PC
5. dubna 2011 - Mac

Popis hry

V roli ryšavého rytíře musíte projít přes nebezpečný ostrov Artalom a porazit mocného černokněžníka Xitrofa. Cesta ke Xitrofovi vede přes třicítku svrchu viděných úrovní, v nichž je vždy nutné obsadit veškeré území. Rytíře ovládáte na klávesnici pomocí šipek a každý jeho pohyb za ním zanechává čáru,...zobrazit více

V roli ryšavého rytíře musíte projít přes nebezpečný ostrov Artalom a porazit mocného černokněžníka Xitrofa. Cesta ke Xitrofovi vede přes třicítku svrchu viděných úrovní, v nichž je vždy nutné obsadit veškeré území. Rytíře ovládáte na klávesnici pomocí šipek a každý jeho pohyb za ním zanechává čáru, díky které postupně spojujete/obsazujete celou herní plochu. V úrovních můžete narazit na řadu podpůrných staveb a powerupů, které vám po obsazení nemálo pomůžou. Vaši dobyvačnou snahu vám znepříjemňuji nepřátelské věže a hrozivé nestvůry.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP SP3 / Vista / 7
Processor: 1.5Ghz or faster
Memory: 512Mb
Hard Disk Space: 300Mb
Video Card: DirectX 9.0c Compatible video card with minimum 128Mb memory with Pixel Shader 2.0 and Vertex Shader 2.0 support
DirectX®: 9.0c
Sound: DirectX 9.0c Compatible sound card

Aktuální cena

Principově jde o velmi stařičkou hru, kde se systematicky z jednoho obdelníku ukusovaly malé kousky plochy, až do požaovaného celkové procenta. A tahle hra je to samé, jen naroubované na středověkou fantasy s draky, trolly a katapulty. Tedy v tom obdelníku je o něco více živo, než kdysi v 80. letech.
24.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 55%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
1
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
n/a 100
Související hry
zobrazit vše
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.