Forza Motorsport 3

Forza Motorsport 3

Vydavatelé: Microsoft Game Studios
Vývojáři: Turn 10 Studios
Žánry: Závodní, Sportovní
Příbuzné kategorie: Sportovní hry, Závodní hry, Hry pro kluky

Datum vydání zobrazit vše

22. října 2009 - Xbox 360

Popis hry

Forza Motorsport 3 je nejnovější počin série Forza Motorsport, závodního simulátoru který ovládnul Xbox 360 konzole. V nejnovějším dílé hry se máte projet ve více jak 400 drahých autech, Tvurci pro Vás připravili 100 tratí, nekonečné možnosti vylepšování plechového miláčka a v neposlední řadě i jeho...zobrazit více

Forza Motorsport 3 je nejnovější počin série Forza Motorsport, závodního simulátoru který ovládnul Xbox 360 konzole. V nejnovějším dílé hry se máte projet ve více jak 400 drahých autech, Tvurci pro Vás připravili 100 tratí, nekonečné možnosti vylepšování plechového miláčka a v neposlední řadě i jeho reálné poškození.

zdroj: Heureka

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Forza Motorsport 3 je závodná videohra vyvinutá pre Xbox 360 od štúdií Turn 10 Studios. Bolo vydané v októbri 2009. Toto je pokračovanie Forza Motorsport 2 a tretia splátka v sérii Forza. Hra obsahuje viac ako 400 prispôsobiteľných automobilov (viac ako 500 áut v verzii Ultimate Collection) od 50 výrobcov a viac ako 100 variantov závodných dráh so schopnosťou pretekať až osem áut na trati naraz.
10.05.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.