Freedom Planet

Freedom Planet

Vydavatelé: GalaxyTrail
Vývojáři: GalaxyTrail
Žánry: Indie, Plošinovky

Datum vydání zobrazit vše

30. června 2014 - PC
1. října 2015 - Wii U

Popis hry

Klasická 2D plošinovka podobná prvním dílům legendární série "Sonic the Hedgehog". Sleduje příběh potomka dračí rasy Lilac a jejích přátel. Začíná ve chvíli, kdy planetu kterou obývají napadne rasa hmyzích tvorů. Podaří se jim ukrást zdroj téměř neomezené energie zvaný Královský kámen a Lilac se, společně...zobrazit více

Klasická 2D plošinovka podobná prvním dílům legendární série "Sonic the Hedgehog". Sleduje příběh potomka dračí rasy Lilac a jejích přátel. Začíná ve chvíli, kdy planetu kterou obývají napadne rasa hmyzích tvorů. Podaří se jim ukrást zdroj téměř neomezené energie zvaný Královský kámen a Lilac se, společně s ostatními, vydává na cestu s jasným cílem.Hra obsahuje dva režimy. Prvním je příběhový Adventure, kde jednotlivé úrovně propojují příběhové sekvence a druhým Classic, který slouží pouze k probíhání levelů za účelem zlepšení skóre. Na počátku jsou na výběr dvě postavy, Lilac a její kamarádka Carol. Postupem hrou si lze odemknout další charaktery, k výběru jsou ovšem pouze do Classic módu. Každá z nich má rozlišné schopnosti a silné a slabé stránky.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
Procesor: Dual-Core 2.0 GHz or better
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: ATI Radeon X1300/NVidia GeForce 6600 GT or better
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 400 MB volného místa
Zvuková karta: DirectX-Compatible Sound Card
Dodatečné poznámky: We recommend trying the demo before purchasing to ensure that your system will run the game without errors.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.