Frozen Synapse Prime

Frozen Synapse Prime

Vydavatelé: Double Eleven
Vývojáři: Double Eleven
Žánry: Strategické, Taktické strategie, Tahové strategie
Příbuzné kategorie: Hry pro dívky, Hry pro kluky, Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

24. září 2014 - PlayStation Vita
24. září 2014 - PlayStation 3
14. listopadu 2014 - PC
během 2014 - iOS
během 2014 - Android

Popis hry

Přenáší žánr souběžné tahové strategie do moderní doby a umožňuje Vám zadávat své četě detailní a přesné rozkazy. Klasická hratelnost s moderním rozhraním.  
V každém souboji se okamžitě ocitnete v intenzivní taktické situaci. Na zábavu vůbec nemusíte čekat. Udělejte do zdi díru raketou a následně dovnitř...zobrazit více

Přenáší žánr souběžné tahové strategie do moderní doby a umožňuje Vám zadávat své četě detailní a přesné rozkazy. Klasická hratelnost s moderním rozhraním.  
V každém souboji se okamžitě ocitnete v intenzivní taktické situaci. Na zábavu vůbec nemusíte čekat. Udělejte do zdi díru raketou a následně dovnitř pošlete své jednotky na boj zblízka, nebo použijte kradmý přístup a ukryjte se někam se svým odstřelovačem. Váš přístup záleží čistě na Vaší fantazii. Pokud dokážete předvídat kroky nepřítele, můžete v boji zvítězit.  

Tato hra je navržena tak, aby triumf dosáhla lepší taktika! Jakmile svého protivníka přemůžete sérií dokonalých tahů, dívejte se, jak stoupáte v globálním žebříčku. Své výsledky můžete ihned zveřejnit na YouTube. Pokud jste fanouškem klasické hry na čety, tuto moderní verzi, která získala uznání kritiků na celém světě, si zamilujete!  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 64 bit
Procesor: Intel i3 760 @ 1.2GHz (Dual Core)
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: ATI Radeon HD 5450 OR NVidia GeForce 7300
DirectX: Verze 9.0
Pevný disk: 450 MB volného místa
Zvuková karta: Integrated

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.