Gabriel Knight 3: Blood of the Sacred, Blood of the Damned

Gabriel Knight 3: Blood of the Sacred, Blood of the Damned

Vydavatelé: Sierra On-Line
Vývojáři: Sierra On-Line
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

5. října 1999 - PC

Popis hry

Další pokračování známé herní série z pera spisovatelky Jane Jensen. Jedná se o plně 3D adventuru, což je vzhledem k době vzniku poměrně neobvyklý jev. Další věc, kterou se Gabriel Knight 3 odlišuje od jiných zástupců svého žánru, je naprosto volná kamera, pomocí které můžete zkoumat dané lokace, a skvěle...zobrazit více

Další pokračování známé herní série z pera spisovatelky Jane Jensen. Jedná se o plně 3D adventuru, což je vzhledem k době vzniku poměrně neobvyklý jev. Další věc, kterou se Gabriel Knight 3 odlišuje od jiných zástupců svého žánru, je naprosto volná kamera, pomocí které můžete zkoumat dané lokace, a skvěle sestříhané záběry na postavy při rozhovorech, které připomínají interaktivní film.Tato postmoderní adventura, ve které se mísí současná realita s fikcí způsobem, že nerozeznáte jedno od druhého, se svým nekonvenčním stylem vyprávění a strhujícím příběhem nesmazatelně zapsala v herní historii.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP / Vista / 7
Procesor: 1.0 GHz
Paměť: 256 MB RAM
Grafická karta: DirectX 7 Compatible
DirectX: Verze 7.0
Pevný disk: 1500 MB volného místa
Zvuková karta: DirectX Compatible

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.