Gabriel Knight: Sins of the Father - 20th Anniversary Edition

Gabriel Knight: Sins of the Father - 20th Anniversary Edition

Vývojáři: Pinkerton Road Studio
Žánry: Point-and-click, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

16. října 2014 - Mac
16. října 2014 - PC

Popis hry

Vychutnejte si příběh skvělé detektivní adventůry, který vás, Gabriela Knighta, majitele knihkupectví zavede při pátrání u zlověstné Voodo vraždy do New Orleans, kde odhalíte néjedno tajemství, které se skrývá na pozadí. Prostředí nabízí velmi bohatou interakci s místními obyvateli města, a tak budete...zobrazit více

Vychutnejte si příběh skvělé detektivní adventůry, který vás, Gabriela Knighta, majitele knihkupectví zavede při pátrání u zlověstné Voodo vraždy do New Orleans, kde odhalíte néjedno tajemství, které se skrývá na pozadí. Prostředí nabízí velmi bohatou interakci s místními obyvateli města, a tak budete mít o zábavu a napětí zaručeně postaráno.

zdroj: Heureka

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP
Procesor: 2.0 GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: ATI or NVidia with 512 MB RAM
Pevný disk: 4 GB volného místa
Dodatečné poznámky: Minimum suggested screen resolution is 1024x768. Not recommended for play on Intel systems with integrated/shared video memory.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.