Galaxy on Fire 2

Galaxy on Fire 2

Žánry: Indie, Simulátory, FPS

Datum vydání zobrazit vše

21. srpna 2012 - PC

Popis hry

Původní Galaxy on Fire 3D a Galaxy on Fire 2 byly zprvu vydány pouze na mobilní telefony. Dvojka byla o dva roky později portována na Mac a o tři roky později na PC jako Galaxy on Fire 2 Full HD. Na mobilních platformách, stejně jako na Macu, ještě původní hru rozšiřují přídavky Valkyrie a Supernova,...zobrazit více

Původní Galaxy on Fire 3D a Galaxy on Fire 2 byly zprvu vydány pouze na mobilní telefony. Dvojka byla o dva roky později portována na Mac a o tři roky později na PC jako Galaxy on Fire 2 Full HD. Na mobilních platformách, stejně jako na Macu, ještě původní hru rozšiřují přídavky Valkyrie a Supernova, na PC se dle autorů případně objeví až na základě prodejů základní hry.

V Galaxy of Fire 2 se hráč stejně jako v prvním dílu ujímá role Keith T. Maxwella, kterému na počátku selže po bojích s piráty hyperdrive. Důsledkem je časoprostorový skok na druhou stranu galaxie a 35 let do budoucnosti. Prvotním úkolem je tedy zjistit, jak se změnila situace v galaxii a pokusit se o návrat domů.

Galaxy of Fire 2 se hraje jako zjednodušený Freelancer. Příběh se skládá ze čtrnácti hlavních misí (boj proti pirátům, těžení surovin z asteroidů pomocí minihry, obrana konvoje a podobně), na každé stanici je navíc možné přijímat vedlejší úkoly (přeprava osob, bojové mise, těžba surovin, závody v počtu sestřelení atd.), které slouží jako zdroj peněz.

V průběhu je možné nakupovat další lodě (33 různých kousků), vybavení (zbraně, plátování, štíty, důlní laser, vlečný paprsek atd.) nebo obchodovatelné zboží. Hra také obsahuje systém reputace, podle plnění úkolů se k vám chovají různé frakce přátelsky či nepřátelsky.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP SP2, Windows Vista, Windows 7
Processor: Intel x86 compatible CPU with SSE 2GB RAM
Memory: 2 GB
Hard Disk Space: 2 GB
Video Card: DirectX 9c compatible garphics card with more than 512 MB RAM
Sound: DX 9.0c compatible sound card
DirectX®: 9.0c

Aktuální cena

Podla mna celkom pohodova hra aj grafika v pohode :) zabijam s nou nudu :D Skoda že ju nema žiaden kamoš.
23.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.