Game Dev Tycoon

Game Dev Tycoon

Vývojáři: Greenheart Games
Žánry: Simulátory
Příbuzné kategorie: Závodní hry, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

10. prosince 2012 - PC

Popis hry

Hra, která vás nechá vžít se do role herních vývojářů od 80. let až po současnost. Vyvíjíte hry pro různé platformy, vlastní herní enginy, zkoumáte nové technologie, investujete, budujete, vyděláváte/proděláváte,... - zkrátka tycoon.
Na začátku hry si založíte svoji postavu a společnost. Příliš peněz...zobrazit více

Hra, která vás nechá vžít se do role herních vývojářů od 80. let až po současnost. Vyvíjíte hry pro různé platformy, vlastní herní enginy, zkoumáte nové technologie, investujete, budujete, vyděláváte/proděláváte,... - zkrátka tycoon.
Na začátku hry si založíte svoji postavu a společnost. Příliš peněz na účtu zatím nemáte, takže vám nezbývá nic jiného, než se pustit do vývoje vlastní hry. Během vývoje hry si volíte parametry, podle kterých se hra může (ale také nemusí) stát úspěšná - herní platforma, druh grafiky, zvuku, váš vlastní engine pro lepší technologie a poměry například level designu, AI, vizualizace..., které určují, na co se má váš herní vývojář více zaměřit (také za to dostává zkušenostní body). To vše vás ale stojí nemalé peníze, proto musíte každý krok dobře promýšlet.
Když zrovna neděláte na nějaké vlastní hře nebo enginu, můžete dělat různé výzkumy trhu, které vás posunují dál v možnostech vývoje a vy nebudete zaostávat se zisky. Také, po případě že nemáte moc kapitálu, se můžete vrhnout na nějakou zadanou práci, jež musíte stihnout do určeného termínu, jinak platíte penále.
Když budete šikovní, určitě se z vás stane velká legenda s velkým počtem fanoušků a místo zaprášené a vlhké garáže budete pracovat v prostorné kanceláři s více zaměstnanci.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP SP3
Procesor: 2 GHz dual core
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Hardware Accelerated Graphics with dedicated memory
Dodatečné poznámky: minimum resolution of 1024x768

Aktuální cena

Úžasná, skvělá hra kdy jsem hrál, doporučuju koupit, fakt super, opravdu doporučuji
10.11.2017
Pohode hra. Na pc som si ju uzil. Hru som hraval ked mal slabsi pocitac a uzil som si ju.
18.10.2017
Zajímavá indie hra, která i přes svojí jednoduchost dokáže zabavit na spoustu hodin. Začínáte jako samostatný herní vývojář doslova v garáži, ale poté se vypracujete a během lusknutí prstem máte obří firmu na výrobu her.
06.05.2017
Dost zajímavá hra jako simulátor, ve které si můžete vyzkoušet být herním vývojářem. Na dobu zabaví :)
24.04.2017
Simulátor vývoje her. Samotná hra byla fajn kratochvíle, ale tehdy se proslavila vyjímečnou protipirátskou ochranou, kde kradené verze hry v sobě měly zabudované menší zlobítko, které po určité době, kdy hráč začínal být úspěšný, spustilo piráty a hry těch hráčů byly rozkrádány a nikdo si je nekupoval a nakonec tedy zkrachovali. Asi chápete pointu a celý ten vtip, ne?
21.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.