Gears of War: Judgment

Gears of War: Judgment

Vydavatelé: Microsoft Game Studios
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

19. března 2013 - Xbox 360

Popis hry

Gears of War: Judgment je pokračování série, o osudu lidstva. Důležité je říci, že studio Epic Games momentálně na hru jen dohlíží a hlavní práci odvádí studio People Can Fly, kteří do tohoto dílu přinesou i svoje myšlenky a tak se postarají o originalitu a zároveň zachování toho dobrého, co z Gears...zobrazit více

Gears of War: Judgment je pokračování série, o osudu lidstva. Důležité je říci, že studio Epic Games momentálně na hru jen dohlíží a hlavní práci odvádí studio People Can Fly, kteří do tohoto dílu přinesou i svoje myšlenky a tak se postarají o originalitu a zároveň zachování toho dobrého, co z Gears of War dělá Gears of War. Příběh se odehrává 15 let před původní sérií a v hlavní roli jsou zde členové jednotky Kilo Squad Damona Bairda, kterou tvoří Augustus Cole, Garrron Paduk a Sophia Hendricks. Invaze začíná!!

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Docela dost to zachránil mód kampaně Následky, kde se vrací Gears of War tak, jak je má člověk rád. Základní kampaň Judgment jsou totiž jenom příběhem propojené arény, bez většího nápadu.
15.12.2019
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.