Goat Simulator

Goat Simulator

Vydavatelé: Coffee Stain Studios
Žánry: Indie, Simulátory
Příbuzné kategorie: Indie hry, Závodní hry, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

1. dubna 2014 - PC
27. června 2014 - Linux
27. června 2014 - Mac
16. září 2014 - iOS
16. září 2014 - Android
17. dubna 2015 - Xbox 360
17. dubna 2015 - Xbox One
12. srpna 2015 - PlayStation 4

Popis hry

Koza je protagonistkou tohoto simulátoru, který původně začal jako čirá recese. Hlavní náplní hry však není nadojit co nejvíce mléka, vychovat co nejzdravější kůzlátka, ani spásat rozlehlé planiny. Vaše cíle budou sestávat z ničení interiérů obydlí, z řádění v exteriérech, dále z co nejefektnějších explozí...zobrazit více

Koza je protagonistkou tohoto simulátoru, který původně začal jako čirá recese. Hlavní náplní hry však není nadojit co nejvíce mléka, vychovat co nejzdravější kůzlátka, ani spásat rozlehlé planiny. Vaše cíle budou sestávat z ničení interiérů obydlí, z řádění v exteriérech, dále z co nejefektnějších explozí aut, benzinových pump a nádrží. Nic se tu neobejde bez kozí akrobacie vysokých skoků, salt z trampolín a velké spousty dalších bláznivin.
Goat Simulator se odehrává v poměrně malé vesničce, kterou můžete dle libosti prozkoumávat, ničit a užívat k tomu různé nástroje (např. jetpack, stroj na odpalování tenisových míčků, atd.). Koza je nesmrtelná a je jen na vás, jak budete tuto její vlastnost využívat k znepříjemňování každodenního života nebohého obyvatelstva. No řekněte, kdy jste třeba mohli naposledy s kozou vlézt pod zapnutou mlátičku?

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista
Procesor: 2.0 GHz Dual Core Processor
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Shader Model 3.0, 256 MB VRAM
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 2 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9.0c-compatible, 16-bit

Aktuální cena

Dobrá troll hra, ale po pár hodinách hraní přestane bavit :( Města nejsou moc rozlehlá a je tam jen pár zajímavých míst, které po čase omrzí.
19.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.