God of War

God of War

Žánry: Role-playing (RPG), Plošinovky, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

během 2018 - PlayStation 4

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Skvělý příběh a epický akce taky nechybí. Opravdu dobrá hra. ( ps. Nehrál jsem předchozí díly, hrál jsem na vyváženou obtížnost )
23.06.2021
Předešle díly jsem nehrál takže se moc neztotožňuji s hlavní postavou vice se mi líbil záporák Baldur :D . Příběh rychlého vývoje chlapce mi přisel zvláštní a moc urychlený ale co by jsme čekali u stylu hry mlátička :) jinak hra je fajn a určitě všem doporučuji si zahrát ale dokonalé to pro mne není.
18.11.2020
Hra mě zaujala na plné otáčky, dávám 4 hvězdičky, protože mi občas přidají až příliš podobné souboje, ale hru to nijak nakazí, je to čistě můj osobní názor. Co se mi hodně líbí, při spuštění hry si můžete zvolit několik stylů hraní, projít si celý příběh, nebo vyrovnaný příběh se souboji, a pokud se chcete vyřádit, je tu i styl který se zaměřil na souboje, strategie a kapku agrese.
04.06.2020
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.