Goliath

Goliath

Žánry: Indie, Bojové, Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

12. května 2016 - PC

Popis hry

Připravte se na dobrodružství obřích rozměrů!
 
Vítejte ve světě Goliath, v akční adventuře o sestavování obřích robotů a mlácení příšer do ksichtu! Poté, co narazíte na záhadnou trhlinu, se ocitnete v podivném světě plného fragmentů stovek mrtvých civilizací. Zničené budovy z Ameriky roku 1930 stojí...zobrazit více

Připravte se na dobrodružství obřích rozměrů!
 
Vítejte ve světě Goliath, v akční adventuře o sestavování obřích robotů a mlácení příšer do ksichtu! Poté, co narazíte na záhadnou trhlinu, se ocitnete v podivném světě plného fragmentů stovek mrtvých civilizací. Zničené budovy z Ameriky roku 1930 stojí hned vedle ztroskotaných pirátských lodí a obřích vesmírných plavidel ze vzdálené budoucnosti. O nadvládu nad tímto zvláštním světem bojuje několik silných frakcí, ale i ty nejsilnější z nich se třesou strachy před obry, kteří křižují zemi. Vy si naštěstí můžete postavit obry vlastní. Prozkoumávejte svět a hledejte předměty, ze kterých budete moci postavit robotické obleky jménem Goliáš. Obleky vám pomohou vyrovnat síly s obrovskými příšerami, které na svých cestách potkáte.
 
Abyste mezi obřími příšerami v tomto nebezpečném a záhadném světě přežili, musíte hledat předměty, ze kterých si postavíte svého Goliáše a s ním budete bojovat o holý život. Nejprve začnete s jednoduchými dřevěnými modely, ale později se naučíte stavět Goláše z kamene, kovu a jiných, unikátních materiálů, které najdete. Goliáše můžete přizpůsobit a vybavit zbraněmi pro každou situaci a tak, aby vyhovovali vašemu vkusu. Ovšem roboti nevyřeší všechny vaše problémy. Budete muset rovněž vytvářet různé předměty a nástroje, stavět přístřešky a pevnosti, a volit, ke které z frakcí v konfliktu se přidáte.
 
Herní prvky:

Stavění botů: naučte se stavět desítky robotických obleků Goliáše z různých materiálů, jako je dřevo, kámen, kov a tak dále. Každý Goliáš může být upravován a vybaven celou řadou zbraní a vylepšení, které mu dodají nové funkce.
Přežijte v divočině: shromažďujte materiál nutný k vytvoření nástrojů přežití, jako jsou léčebné masti nebo obranné pevnosti. Čím déle hráč prozkoumává svět, tím složitější nástroje a zbraně se učí vyrábět.
Živoucí svět: prozkoumávejte proměnlivé prérie, husté lesy, tajuplné močály, zmrzlé tundry a další místa. Hra obsahuje systém dynamického počasí a střídaní dne a noci. Počasí i terén ovlivňují, jak se bude váš Goliáš chovat, tak se dobře připravte!
Vyberte si stranu: několik frakcí soupeří o kontrolu nad přírodními zdroji a území světa Goliath. Každá frakce nabízí unikátní strategické výhody, a stejně tak zbraně a plány na sestavení robotů, takže musíte pečlivě volit, ke komu se přidáte. Můžete vyjednat mír anebo vytvořit frakci vlastní a pustit se do války!
Procedurálně vytvářený svět: díky procedurálně vytvářeným questům a území je svět hry Goliath plný překvapení!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10
Procesor: Intel® Core™ 2 Duo, AMD Athlon™ x2 6400+, or equal at 1.6GHz or better
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: nVidia® 8800 GT / AMD® 4670 or faster with 1GB VRAM (Mobile chipsets may not work), DirectX® 9.0c-compliant, SM 3.0-compliant
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 2 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX® 9.0c-compatible, 16-bit

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.