Gomo

Gomo

Vydavatelé: Daedalic Entertainment
Vývojáři: Fishcow Studio
Žánry: Indie, Point-and-click, Puzzle, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Logické hry, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

6. prosince 2013 - Mac
6. prosince 2013 - PC

Popis hry

Jak daleko byste byli ochotní zajít při záchraně svého nejlepšího přítele? Gomo v tom má jasno: Až na konec světa, když bude potřeba. A klidně ještě dál. Putujte spolu s ním bizarními 2D krajinami této klikací adventury.Daleko ve skrytém údolí žije Gomo v nerušeném klidu se svým psem Dingem. Nerušený...zobrazit více

Jak daleko byste byli ochotní zajít při záchraně svého nejlepšího přítele? Gomo v tom má jasno: Až na konec světa, když bude potřeba. A klidně ještě dál. Putujte spolu s ním bizarními 2D krajinami této klikací adventury.Daleko ve skrytém údolí žije Gomo v nerušeném klidu se svým psem Dingem. Nerušený klid v tomto pohádkovém údolí však záhy končí: Gomova kamaráda totiž unese neznámý mimozemšťan. Výměnou za svého pejska musí Gomo nejdříve mimozemšťanovi přinést vzácný krystal. Ten se nachází v téměř nedostupném podzemním dole, takže získat jej nebude snadné! Chcete Gomovi pomoci? Pak se připravte na neskutečnou cestu plnou náročných hádanek.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista or later
Procesor: 1.6 GHZ Processor
Paměť: 1 GB RAM
Pevný disk: 300 MB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.