Gothic II

Gothic II

Vývojáři: Piranha Bytes
Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

28. října 2003 - PC

Popis hry

ejtemnější období dějin počalo. Kouzelničtí kmeti se zabrali do starodávných pergamenů a snažili se přijít na původ blížící se zkázy, jež mohla znamenat konec celé říše. Statní rytíři se začali domlouvat na případném plánu bitvy. Jenže, lze vůbec soupeřit s ďáblem? Zlo zůstalo naživu a je každou chvíli...zobrazit více

ejtemnější období dějin počalo. Kouzelničtí kmeti se zabrali do starodávných pergamenů a snažili se přijít na původ blížící se zkázy, jež mohla znamenat konec celé říše. Statní rytíři se začali domlouvat na případném plánu bitvy. Jenže, lze vůbec soupeřit s ďáblem? Zlo zůstalo naživu a je každou chvíli silnější. Město Khorinis se zmítá v občanské válce, ovce mají čím dál hrubší srst a orkové se naučili obstojně salutovat. Pokračování velice úspěšné fantasy RPG Gothic je tu a poprvé u nás v profesionální české verzi!Balení obsahuje kromě základní hry také datadisk Gothic 2 Night of Raven.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

K sérii Gothic som sa dostal až 15 rokov po vydaní, no aj tak ma uchvátila ako žiadna iná. Jednotka ukázala neprekonateľnú hrateľnosť a originálny koncept sveta v bariere, ktorý ju odlišoval od všetkých generických fantazy. Dvojka už však prišla o tento prvok. Ale tu sa dôraz vývojárov zasa presunul na iné aspekty a opäť boli dotiahnuté k dokonalosti. Za taký príklad, ktorý mi utkvel v pamäti a stojí za spomenutie je asi toto: V dobe kedy prenášanie savov a podobné srandy boli len scifi záležitosťou sa Piranha bites popasovali so situáciou bezkonkurenčne. Dialógy sú napísané tak elegante dvojzmyselne, že keď sa rozprávate z nejakou postavou z jednotky ktorú nepoznáte tak je to normálny ničím nezaujímavý dialóg. No keď sa poznáte a prípadne ste boli na rovnakej strane zrazu ten dialóg vyznie akože ste dobrý priatelia, ktorý si už toho spolu zažili plno ...a to je proste krásne a som si istý, že toto nespravil v RPG nikto. Celý svet na vás reaguje tak citlivo, že tu nenájdete jedinú príliš konkrétnu vetu o charaktere vašej postavy alebo udalostiach, ktorá by skazila váš roleplay. A to je presne to, čo z Gothca 2 robí jedno z najlepších pokračovaní všetkćh čias.
24.07.2020
Tohle je prostě legenda! Epický příběh plný zvratů a nečekaných akcí. Každopádně můžu doporučit milovníkům RPG a fantasy žánru. Gothic II by jste měli znát, chytne vás za srdce. ;)
06.01.2018
Otec moderních RPG her. Grafika dnes již přináší úsměv na tvář, ale určitě stojí za to si celou sérii projít.
19.04.2017
Jedna z nejlepších rpg her ☺
14.04.2017
V intru se dozvídáte o zničení bariéry, které doprovázely blesky. Jeden z blesků pak narazil do věže hradu a velký kus ulomil. Když se však ve druhé kapitole dostanete do kolonie, věž je neporušená.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.