Gothic II

Gothic II

Vývojáři: Piranha Bytes
Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

28. října 2003 - PC

Popis hry

ejtemnější období dějin počalo. Kouzelničtí kmeti se zabrali do starodávných pergamenů a snažili se přijít na původ blížící se zkázy, jež mohla znamenat konec celé říše. Statní rytíři se začali domlouvat na případném plánu bitvy. Jenže, lze vůbec soupeřit s ďáblem? Zlo zůstalo naživu a je každou chvíli...zobrazit více

ejtemnější období dějin počalo. Kouzelničtí kmeti se zabrali do starodávných pergamenů a snažili se přijít na původ blížící se zkázy, jež mohla znamenat konec celé říše. Statní rytíři se začali domlouvat na případném plánu bitvy. Jenže, lze vůbec soupeřit s ďáblem? Zlo zůstalo naživu a je každou chvíli silnější. Město Khorinis se zmítá v občanské válce, ovce mají čím dál hrubší srst a orkové se naučili obstojně salutovat. Pokračování velice úspěšné fantasy RPG Gothic je tu a poprvé u nás v profesionální české verzi!Balení obsahuje kromě základní hry také datadisk Gothic 2 Night of Raven.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tohle je prostě legenda! Epický příběh plný zvratů a nečekaných akcí. Každopádně můžu doporučit milovníkům RPG a fantasy žánru. Gothic II by jste měli znát, chytne vás za srdce. ;)
06.01.2018
Otec moderních RPG her. Grafika dnes již přináší úsměv na tvář, ale určitě stojí za to si celou sérii projít.
19.04.2017
Jedna z nejlepších rpg her ☺
14.04.2017
V intru se dozvídáte o zničení bariéry, které doprovázely blesky. Jeden z blesků pak narazil do věže hradu a velký kus ulomil. Když se však ve druhé kapitole dostanete do kolonie, věž je neporušená.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.