Grand Ages: Rome

Grand Ages: Rome

Vydavatelé: Kalypso Media
Vývojáři: Haemimont Games
Žánry: Strategické
Příbuzné kategorie: Hry pro dívky, Hry pro kluky, Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

6. března 2009 - PC

Popis hry

Grand Ages: Rome je pokračovaní budovatelské strategie Imperium Romanum. Hru opět vyvíjí studio Haemimont Games. Celá hra je zasazena do dob nadvlády Římského impéria. Architektura je vytvořena na základě reálných předloh. Krom budování je hra zaměřena i na ekonomiku a bojování, samotné boje jsou však...zobrazit více

Grand Ages: Rome je pokračovaní budovatelské strategie Imperium Romanum. Hru opět vyvíjí studio Haemimont Games. Celá hra je zasazena do dob nadvlády Římského impéria. Architektura je vytvořena na základě reálných předloh. Krom budování je hra zaměřena i na ekonomiku a bojování, samotné boje jsou však spíše v pozadí celé hry.

Ve hře mimo jiné najdete i historickou kampaň, která se zaměřuje na nejvýznamnější momenty Římského impéria. V kampani si můžete vybrat z pěti římských rodů, které provedete občanskou válkou či Spartakovým povstáním. Celkem hra obsahuje 40 misí, 50 vojenských jednotek a přes 80 objektů.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operating system: Windows® XP & Vista
Processor: 2.5 GHz Single Core Processor
Memory: 1 GB RAM
Hard disk space: 4 GB
Video: 128 MB 3d Video Card (GeForce® 6600/Radeon® 9600 or better)
DirectX® Version: 9c

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 69%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
0
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
70 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.