Grimind

Grimind

Vydavatelé: KISS ltd
Vývojáři: Pawl Mogila
Žánry: Indie, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

13. února 2014 - PC

Popis hry

Grimind je 2D dobrodružná plošinovka založená na fyzice, odehrávající se v hororovém/strašidelném prostředí. Grimind vás uvrhne do zapomenutých jeskyní a prastarých krypt. Bez vzpomínek. Uvnitř musíte být hodně manuálně zruční, abyste se dostali přes překážky, vyřešili nesnadné hádanky, dostali se z...zobrazit více

Grimind je 2D dobrodružná plošinovka založená na fyzice, odehrávající se v hororovém/strašidelném prostředí. Grimind vás uvrhne do zapomenutých jeskyní a prastarých krypt. Bez vzpomínek. Uvnitř musíte být hodně manuálně zruční, abyste se dostali přes překážky, vyřešili nesnadné hádanky, dostali se z děsivého prostředí a ještě si vzpomněli, kdo jste a co tu vlastně děláte úplně sami - ale jste si jistí... že jste tu sami? Obsahuje: Dynamická hra kombinovaná s děsivým prožitkem. Hra založená na fyzice - můžete dělat, cokoliv chcete. Každý dynamický předmět může být tažen, přenášen nebo hozen, což vám dává obrovskou volnost Vyprávění - Zatímco hrajete, postava mluví a říká vám, co cítí, když se bojí nebo co si myslí o současné situaci. Výzva! - Grimind není snadná hra, takže zapomeňte na probíhání úrovní držením jedné klávesy. Kromě pasáží vyžadujících obratnost a rychlé reakce, tu narazíte na velké množství logických hádanek. Otestujete váš mozek a nebudete se nudit.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Win XP/Vista/7/8
Procesor: 2.0 GHz
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: integrated Intel HD Graphics 4000 or similar
Pevný disk: 200 MB volného místa
Dodatečné poznámky: Xbox 360 controller support

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.