Ground Control II: Operation Exodus

Ground Control II: Operation Exodus

Vydavatelé: Sierra Entertainment
Vývojáři: Massive Entertainment
Žánry: Real Time strategie
Příbuzné kategorie: Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

18. června 2004 - PC

Popis hry

Ground Control II: Operation Exodus je sci-fi 3D RTS odehrávající se v roce 2741, což je zhruba 300 let po událostech v prvním (velmi kvalitním a inovativním) díle. Situace je v této době velmi špatná, demokracii chránicí Northern Star Alliance pomalu ztrácí své pozice ve válce proti výbojnému Terranskému...zobrazit více

Ground Control II: Operation Exodus je sci-fi 3D RTS odehrávající se v roce 2741, což je zhruba 300 let po událostech v prvním (velmi kvalitním a inovativním) díle. Situace je v této době velmi špatná, demokracii chránicí Northern Star Alliance pomalu ztrácí své pozice ve válce proti výbojnému Terranskému Impériu. Válka se navíc dostává do nové - brutální fáze, kterou představují pozemní boje na poslední planetě pod kontrolou NSA. Jde o planetu Morningstar Prime, kam pronikly jednotky Terranského Impéria a ničí naprosto vše co jim přijde pod ruku. Hlavním hrdinou je kapitán jednotek NSA Jacob Angelus, který se stane centrální postavou v boji mezi NSA a Terranským Impériem. Ground Control II nabídne celkem 3 hratelné strany - NSA, Terran Empire a Viron Nomads. Každá strana má k dispozici zcela odlišné jednotky a odlišný bude i způsob boje každé strany. Hra zcela ignoruje těžbu a správu surovin a soustředí se pouze na samotný boj a volbu té nejlepší bojové taktiky. Technické stránce hry vévodí silný interně vyvinutý 3D engine, který podporuje deformaci terénu, nabízí reálný model poškození všech jednotek, zásahové zóny a další moderní prvky. Neoddiskutovatelná je i jeho vizuální kvalita. Ground Control II nabízí vedle singleplayer části i multiplayer přes LAN a internet.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7, Windows 8, Windows 8.1
Procesor: 1.8 GHz Processor
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: DirectX 9 compatible 3D graphics card
DirectX: Verze 9.0
Pevný disk: 1 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9 compatible sound card

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.