Grow Home

Grow Home

Vývojáři: Ubisoft Reflections
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

4. února 2015 - PC

Popis hry

V Grow Home hrajete za B.U.Da (Botanického Užitkového Droida), robota snažícího se najít Hvězdnou květinu a zachránit planetu.
Objevte tajemný otevřený svět: planetu vznášejících se ostrovů s nečekanými srázy, jeskyněmi a vodopády, kudy musíte projít, a to vše renderované v minimalistickém, ale krásném...zobrazit více

V Grow Home hrajete za B.U.Da (Botanického Užitkového Droida), robota snažícího se najít Hvězdnou květinu a zachránit planetu.
Objevte tajemný otevřený svět: planetu vznášejících se ostrovů s nečekanými srázy, jeskyněmi a vodopády, kudy musíte projít, a to vše renderované v minimalistickém, ale krásném uměleckém stylu.
Vypěstujte si obří Hvězdnou květinu a využijte vaše unikátní lezecké schopnosti k dosažení ještě vyšších úrovní. Ale dávejte si na výstupu pozor, protože jeden chybný krok znamená velmi dlouhou cestu dolů!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 SP1 or Windows 8/8.1 (both 32 and 64bit versions)
Procesor: Intel Core2Duo E7300 @ 2.5 GHz or AMD Athlon II X2 240 @ 2.8 GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: nVidia GeForce GTS 450 or AMD Radeon HD5670 (1024MB VRAM)
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 1 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
Dodatečné poznámky: Best played with a gamepad

Aktuální cena

Milá blbůstka, která na nás seskočila z čistého nebe. Hrajete za robota, který není schopný udržet ani stabilní krok a vaším úkolem je posbírat co nejvíce vzorků zdejší fauny a flóry a vypěstovat hvězdnou kytičku až do výšky vaší vesmírné lodě. Jde o příjemnou blbinu na jedno odpoledne.
21.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.