Guild Wars 2

Guild Wars 2

Vydavatelé: NCsoft
Vývojáři: ArenaNet
Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

18. srpna 2012 - PC

Popis hry

Guild Wars 2 je graficky dech beroucí fantasy hra, která radikálně mění krajinu žánru MMO a kterou si můžete do značné míry upravit podle sebe. Nabízí strhující soubojový systém zaměřený na intenzivní akci, jedinečnou a hráčům na míru šitou příběhovou linii, rozlehlý živoucí svět, který mohou hráči svými...zobrazit více

Guild Wars 2 je graficky dech beroucí fantasy hra, která radikálně mění krajinu žánru MMO a kterou si můžete do značné míry upravit podle sebe. Nabízí strhující soubojový systém zaměřený na intenzivní akci, jedinečnou a hráčům na míru šitou příběhovou linii, rozlehlý živoucí svět, který mohou hráči svými volbami skutečně změnit, intenzivní akci hráčů proti hráčům a nádhernou ručně tvořenou vizuální stránku. Guild Wars představují herní zážitek světové třídy bez vysokých měsíčních poplatků, které po hráčích ostatní hry vyžadují.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Nejlepši mmorpg co se dá hrát, ať hrajete jako free hráč nebo prémiových hráčů, vaše rozhodnutí měnící chod hry i úžasný grafika lepší než Wowko úžasná dvě dlc heart of thorns a path of fire. O hodně lepší než první díl který byl kvalitou taky na výši. Nejvetši mmo open world co může být.
07.11.2017
Jakožto letitý WOWkař to pro mně byla změna, ale docela rychle se dá na jiný gameplay zvyknout. Grafika je opravdu nádherná. Questy taky super. Za mně velký palec nahoru :-)
19.04.2017
nech si z tohto beru developeri priklad ako ma vypadat MMORPG
13.04.2017
Finální písničku nazpívala Srbská zpěvačka Asja Kadric.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.