Guild Wars Eye of the North

Guild Wars Eye of the North

Vydavatelé: NCsoft
Vývojáři: ArenaNet
Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

31. srpna 2007 - PC

Popis hry

Do země Tyria se vrátili hrdinové, aby zvítězili nad silami zla. Abaddon padl, Shiro byl odhalen a titáni byli zahnáni zpět do zemí démonů. Teď však krajinu ničí rozsáhlá zemětřesení, v zemi náhle zejí obrovské propasti a z temných hlubin povstává nová hrozba, jež může znamenat konec věku lidí. Guild...zobrazit více

Do země Tyria se vrátili hrdinové, aby zvítězili nad silami zla. Abaddon padl, Shiro byl odhalen a titáni byli zahnáni zpět do zemí démonů. Teď však krajinu ničí rozsáhlá zemětřesení, v zemi náhle zejí obrovské propasti a z temných hlubin povstává nová hrozba, jež může znamenat konec věku lidí. Guild Wars: Eye of the North? je prvním skutečným datadiskem pro Guild Wars?. Zavede vás zpět na kontinent Tyria, domov původní kampaně Prophecies?. Musíte zmobilizovat své existující postavy a po boku přátel se postavit dávnému nepříteli, získávat nové spojence a hrdiny a ponořit se hluboko do zrádných podzemních labyrintů, abyste zničili pradávné zlo. Ať už vyhrajete nebo prohrajete, připravujete dějiště pro příchod Guild Wars?

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP/2000/ME/98/Vista

Processor: Intel Pentium III 1 GHz or equivalent

Memory: 512 MB RAM

Hard Disk Space: 3 GB Available HDD Space

Video: ATI Radeon 8500 or NVIDIA GeForce 3 Series Video Card with 64 MB of RAM

Sound: 16-bit Sound Card

DirectX®: 8

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.