Guns of Icarus Online

Guns of Icarus Online

Vydavatelé: Muse Games
Vývojáři: Muse Games
Žánry: Indie, Simulátory, Taktické strategie, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

29. října 2012 - Mac
29. října 2012 - PC
29. října 2012 - Linux

Popis hry

Guns of Icarus je steampunková týmová online FPS, zasazená do postapokalyptického světa. Celá hra se točí kolem soubojů vzducholodí, v nichž se vždy zhostíte role jednoho ze čtyř členů posádky. Na výběr je trojice povolání (střelec, inženýr a pilot), lišících se počtem slotů na výbavu. Každý hráč může...zobrazit více

Guns of Icarus je steampunková týmová online FPS, zasazená do postapokalyptického světa. Celá hra se točí kolem soubojů vzducholodí, v nichž se vždy zhostíte role jednoho ze čtyř členů posádky. Na výběr je trojice povolání (střelec, inženýr a pilot), lišících se počtem slotů na výbavu. Každý hráč může mít tři věci ze své specializace a po jedné ze zbylých dvou, takže každý může dělat vše, ale skutečně vyniká jen ve svém oboru. Výbava umožňuje například dočasně zlepšit některé vlastnosti lodi, spjaté s funkcí příslušného povolání.
Ve hře je šest typů vzducholodí, které vynikají v různých aspektech, jako rychlost, manévrovatelnost, palebná, síla pancíř, výdrž a rozměry. Hra obsahuje jeden herní mód - skirmish. Jsou to PvP bitvy na jednotlivých mapách k tomu určených, kde je na každé straně několik vzducholodí a bitva má různé cíle (deathmatch, VIP, control point).

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows 7
Processor:2 GHz processor
Memory:2 GB RAM
Graphics:Intel HD3000, Nvidia GeForce GT8600 or equivalent
DirectX®:dx90c
Hard Drive:3 GB HD space
Other Requirements:Broadband Internet connection

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.