Hacker Evolution: Untold

Hacker Evolution: Untold

Vydavatelé: Exosyphen Studios
Vývojáři: Exosyphen Studios
Žánry: Strategické, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

15. prosince 2008 - PC
19. března 2010 - Linux
14. září 2010 - Mac

Popis hry

Svět ovládla umělá inteligence a vy se ji, jako bývalý tajný agent Brian Spencer, pokusíte porazit. Nečekejte však těžkotonážní akci jako v Terminátorovi, nebo parádičky z Matrixu. Jedinou možností jak umělou inteligenci porazit, je infiltrovat a ničit její systémy. Ty se samozřejmě brání, takže před...zobrazit více

Svět ovládla umělá inteligence a vy se ji, jako bývalý tajný agent Brian Spencer, pokusíte porazit. Nečekejte však těžkotonážní akci jako v Terminátorovi, nebo parádičky z Matrixu. Jedinou možností jak umělou inteligenci porazit, je infiltrovat a ničit její systémy. Ty se samozřejmě brání, takže před vámi stojí nelehký úkol, osvobodit svět od nadvlády AI.Hra, která je druhým dílem v sérii naprosto postrádá akci, dokonce i nějakou složitější grafiku, pouze text a statické obrázky ve vašem interface. Ten se skládá ze čtyř obrazovek, z nichž nejdůležitější je příkazová konzole. Vlastní interakce s hrou probíhá totiž právě zadáváním příkazů, pomocí kterých se nabouráváte do počítačů, prohledáváte uložené soubory a získáváte tak další informace, které vás dovedou ke splnění zadaného úkolu. Prostřednictvím emailového klienta s vámi okolní svět komunikuje. Další dvě obrazovky tvoří Systémový panel popisující základní herní statistiky a hardwarovou konfiguraci, a Visual map znázorňující schématickou polohu serverů v aktuálním levelu.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP / 2000 / 2003 / Vista / Windows 7
Processor: 1 Ghz
Memory: 512 Mb
Graphics: DirectX compatible video card
DirectX®: 8.0
Hard Drive: 200 Mb
Sound: DirectX compatible sound card

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 60%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
0
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
n/a 100
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.