Hard Reset

Hard Reset

Vývojáři: Flying Wild Hog
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

13. září 2011 - PC

Popis hry

Pokud hodujete filmům Blade Runner, Matrix a nebo hrám Painkiller, kde se to akcí a hutnou atmosférou jenom hemží je tento titul právě pro Vás. Temně laděná sci-fi FPS Hard Reset nás zavede do světa zdecimovaného válkou. Válkou lidí a strojů a právě člověk je ten, který válku prohrál. Posledním rájem...zobrazit více

Pokud hodujete filmům Blade Runner, Matrix a nebo hrám Painkiller, kde se to akcí a hutnou atmosférou jenom hemží je tento titul právě pro Vás. Temně laděná sci-fi FPS Hard Reset nás zavede do světa zdecimovaného válkou. Válkou lidí a strojů a právě člověk je ten, který válku prohrál. Posledním rájem a místem pro lidi se stala pevnost jménem Bezoar. V tomto ponurém světě plného vysokých mrakodrapů, neonových nápisů a létajících nápisů se lidstvo stává hrozbou a stroje znovu plánují útok, který tuto hrozbu nadobro eliminuje. Chopíme se role majora Fletchera, který je jediný a dost kvalifikovaný, aby útok odrazil a dal novou šanci lidstvu. Chopte se zbraní, technických vymožeností a zaútočte první. Poslední šance lidstva jste teď VY!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7
Procesor: Intel Core 2 nebo ekvivalent od AMD
Paměť: 1 GB RAM
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 200 MB volného místa
Dodatečné poznámky: Šířka pásma: 3 Mb/s (pro 360p) nebo 5 Mb/s (pro 540p)

Aktuální cena

Příjemná Serious střílečka (tedy pokosíte opravdu hodně nepřátel ala Serious Sam). Povedený systém vylepšování zbraní a postavy a povedená grafika. Za zkoušku to stojí.
21.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.