Hard West

Hard West

Vývojáři: CreativeForge Games
Žánry: Role-playing (RPG), Taktické strategie, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

4. listopadu 2015 - PC
4. listopadu 2015 - Mac
4. listopadu 2015 - Linux

Popis hry

Tahová strategie s RPG prvky od polských vývojářů si za svoji hlavní inspiraci zvolila klasiky jako jsou série X-COM nebo Heroes of Might and Magic. Vybírá si ovšem neotřelé zasazení do prostředí alternativního divokého západu, zvaného též Weird West. Zde se dobové legendy mísí s nadpřirozenem a chladnokrevní...zobrazit více

Tahová strategie s RPG prvky od polských vývojářů si za svoji hlavní inspiraci zvolila klasiky jako jsou série X-COM nebo Heroes of Might and Magic. Vybírá si ovšem neotřelé zasazení do prostředí alternativního divokého západu, zvaného též Weird West. Zde se dobové legendy mísí s nadpřirozenem a chladnokrevní pistolníci se na každém kroku setkávají s démony a temnými silami. Proti těm se postaví i hrdina hry Warren, jehož uvrhly na cestu vyvržence, s touhou pomstít se a vybojovat si zpět svůj život. Jeho cesta bude ovšem protkaná těžkými rozhodnutími s vážnými důsledky pro něj samého, množstvím hratelných vedlejších postav, a především na něj čekají různé konce temného příběhu hry.    

Brutální souboje, čítající na hráčově straně nanejvýš čtyři postavy, více než na statistiky kladou důraz na rychlé a přesné rozhodování. O životě či smrti zde může rozhodovat každá rána a záleží především na preciznosti hráčova úsudku, bude-li to ta jeho. Engine hry umožňuje tvořivě využívat prostředí, například vytvářet z okolních objektů možné krytí, nebo plně využívat odrazů střel od překážek. Potenciální arzenál čítá na čtyřicet zbraní inspirovaných historickými vzory.  

Příběhovou kampaň tvoří na osm rozsáhlých map (ve zmíněném HoMaM stylu) a autoři slibují mnohé dějové zvraty. Ať již během samotných krvavých přestřelek, nebo mezi nimi.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista/7/8/10
Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 2.6 GHz / Intel Core 2 Quad 2.6 GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: Radeon HD 4670 (512 MB) / GeForce GT 430 (1024 MB)
DirectX: Verze 10
Pevný disk: 6 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.