Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia

Žánry: Strategické, Role-playing (RPG), Tahové strategie

Datum vydání zobrazit vše

28. února 1999 - PC
21. prosince 1999 - Mac
během 1999 - Linux

Popis hry

V sedmeru klasických kampaní zažijete tuhou dějovou linku v zemi Erathii, kde zrovna zemřel její král. V nastalém chaosu probíhají jednotlivé souboje o vliv, díky kterému se ten nejmocnější může usadit na opuštěný trůn. Vyberte si svého hrdinu a vydejte se vstříc výzvám v podobě tahových soubojů. Budete...zobrazit více

V sedmeru klasických kampaní zažijete tuhou dějovou linku v zemi Erathii, kde zrovna zemřel její král. V nastalém chaosu probíhají jednotlivé souboje o vliv, díky kterému se ten nejmocnější může usadit na opuštěný trůn. Vyberte si svého hrdinu a vydejte se vstříc výzvám v podobě tahových soubojů. Budete potřebovat trochu štěstí, ale především propracovanou taktiku.

zdroj: Heureka

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Pohode hra. Na pc som si ju uzil. Hru som hraval ked mal slabsi pocitac a uzil som si ju.
18.10.2017
Objektivním pohledem asi nejlepší díl celé HoMaM série. Ale protože jsem svoji ságu začínal už na druhém dílu, mám jej do dneška pořád raději. Tenhle díl měl na mě už až příliš "realistickou" grafiku a já na tom právě měl rád ty malůvky (té hře to slušelo více). Jinak ano, možnost hrát v podzemí, vybírat si, jak budete vyvíjet vlastní jednotky a promakanější obléhání města byly dostatečné kvality, abychom si s kamarády užívali i tuto hru.
27.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 90%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
91 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.