Heroes of Might and Magic V

Heroes of Might and Magic V

Vývojáři: Nival Interactive
Žánry: Strategické, Role-playing (RPG), Tahové strategie

Datum vydání zobrazit vše

16. května 2006 - PC
14. prosince 2006 - Mac

Popis hry

Buďte svědky ohromujícího vývoje této žánr definující strategické hry, jak se stává novo generačním fenoménem spojující klasickou hlubokou fantazii s grafikou a hratelností příští generace.
V tomto věhlasném světě Might & Magic se hejna démonů rozprostírají po zemi v nelítostném útoku. Osud světa je...zobrazit více

Buďte svědky ohromujícího vývoje této žánr definující strategické hry, jak se stává novo generačním fenoménem spojující klasickou hlubokou fantazii s grafikou a hratelností příští generace.
V tomto věhlasném světě Might & Magic se hejna démonů rozprostírají po zemi v nelítostném útoku. Osud světa je v sázce a Hrdinové z různých legendárních frakcí musí povstat, aby obhájili svá hnutí. Prožijte jejich osudy, poveďte jejich armády k vítězství a odhalte tajný cíl Démoních pánů.
Staňte se legendou strategického hraní vytvářením unikátních heroických postav, shromažďováním armád a porážením nepřátel za pomoci zbrusu nového bojového sytému online i offline.
Okrajová visuální technologie: vůbec poprvé zažijte svět Might & Magic v plném dech beroucím 3D animovaném světě podporovaném konzistentním i moderním grafickým stylem.Moderní sofistikovaný fantasy svět: zahrnuje všechny možnosti, které přinesly úspěch této sérii v kompletně přepracovaném a vyspělejším světě se šesti unikátními frakcemi, s přes více než čtyřiceti stvořeními a s přes dvěma sty kouzel.Úplný strategický a RPG zážitek: při šesti kampaních a při více než třicítce misí, probádejte a dobývejte území, spravujte svá města, verbujte armády, vyzdvihujte a zdokonalujte své hrdiny přes uživatelsky přívětivý TBS systém.Kompletně škálovatelný bojový systém založený na tazích pro vyzývavý a taktický boj: odhalte bojový systém, který přinesl úspěch sérii Heroes nebo zažijte zbrusu novýSystém Dynamického Boje, který přetvořil šachovnici v živé bojiště.Intenzivní soutěživé a návykové multiplayerové možnosti: Pět multiplayerových módů zahrnující nový Ghost Mode.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows® 2000/XP (only)
Processor: Pentium® 4 or AMD Athlon™ 1.5 GHz (Pentium® 4 2.4 GHz recommended)
Memory: 512 MB (1 GB recommended)
Graphics: DirectX® 9 compliant w/ 64MB RAM (128 MB recommended) (see supported list*)
DirectX Version: DirectX® 9 or higher
Sound: DirectX® 9 compliant
Hard Drive: 2+ GB
Multiplay: Broadband internet connection
*Supported Video Cards at Time of Release: NVIDIA GeForce 4 / FX / 6 / 7 families (GeForce 4 MX NOT supported), ATI Radeon 8500 / 9000 / X families, Matrox ParheliaLaptop versions of these cards may work but are NOT supported.

Aktuální cena

Úchvatná hra, alespoň pro mě. Prostě srdcovka pro ty, kteří hráli starší díly
24.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 81%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
82 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.