HITMAN 2

HITMAN 2

Vývojáři: IO Interactive
Žánry: FPS, Taktické strategie

Datum vydání zobrazit vše

13. listopadu 2018 - Xbox One
13. listopadu 2018 - PC
13. listopadu 2018 - PlayStation 4

Popis hry

Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč exotickými lokacemi ve hře HITMAN 2. Sluncem zalité ulice nebo temné a nebezpečné deštné lesy - před smrticím zabijákem s krycím jménem Agent 47 není úniku.

STARÝ ZNÁMÝ
Převezměte roli obávaného Agenta 47 a ponořte se do nekompromisního a vzrušujícího...zobrazit více

Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč exotickými lokacemi ve hře HITMAN 2. Sluncem zalité ulice nebo temné a nebezpečné deštné lesy - před smrticím zabijákem s krycím jménem Agent 47 není úniku.

STARÝ ZNÁMÝ
Převezměte roli obávaného Agenta 47 a ponořte se do nekompromisního a vzrušujícího špionážního příběhu HITMAN 2. Vaším úkolem bude eliminovat nepolapitelný cíl s krycím označením Shadow Client a zničit jeho milice. Poté, co odhalíte skutečnou identitu svého cíle a dojdete pravdy ohledně daleké minulosti samotného Agenta 47, nebude už nic jako dřív.

SVĚT JE VAŠE ZBRAŇ
Využívejte okolní prostředí ke svému prospěchu a proveďte tak perfektní zabití za aplikace mnoha technik - plížení, sabotáž nebo tvrdá síla - a proměňte svou kreativitu ve smrtící zbraň.

KREATIVITĚ SE MEZE NEKLADOU
Hitman 2 nabídne zcela novou příběhovou kampaň, nové mise, nedostižné cíle (Elusive Targets) a volnější živoucí obsah, který hráčům umožní otestovat nové způsoby zabijácké kreativity. V nabídce jsou pak i nové herní módy a nové způsoby, jak si nového Hitmana užít společně s kamarády, jako například kooperační mód Sniper Assassin.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tak a jak to dneska bude? Brutální masakr kulometem? Nebo jedna kulka z ostřelovací pušky? Či snad bude libo něco sofistikovanějšího? Co se takhle převléct za kuchaře a nasypat do jídla trochu jedu na krysy? Možností, jak elitní zabiják Agent 47 může zlikvidovat svůj cíl, je přece tolik! A je jenom na vás, kterou z nich zvolíte. Hitman 2 staví na osvědčených základech série. Tohle je vaše hřiště, tohle je váš cíl a dál už je to jenom na vás. Pokud jste hráli minulý díl, dvojka vás nijak nepřekvapí. Ale proč opravovat něco, co není rozbité? Dvojka zahajuje epizodní pojetí a v jednom balíčku servíruje šest nových lokací, ve kterých musíte zlikvidovat zadané cíle, vše ve snaze odhalit tajemného "Stínového klienta". Vraždi budete v Miami, ve Vermontu, vyrazíte třeba i do Bombaje. Každá z lokací je jiná, ale každá nabízí bezpočet možností, jak splnit svůj úkol, a jejich odhalování je hlavním lákadlem hry. Pravda, občas narazíte na hranice systému, ale takových situací je jak šafránu. Tvůrci navíc slibují obohacovat hru i po vydání, například v podobě limitovaných cílů, prvního ztvárnil Sean Bean - a kdo by si nechal ujít takový cíl?
04.11.2019
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.