Hitman: Blood Money

Hitman: Blood Money

Vydavatelé: Eidos Interactive
Vývojáři: IO Interactive
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

26. května 2006 - PC
26. května 2006 - Xbox 360
26. května 2006 - Xbox
26. května 2006 - PlayStation 2

Popis hry

V pokračování akční simulace nájemného vraha se situace přiostřuje. Jednotliví spolupracovníci agentury ICA, se kterou si Agent 47 sjednává práci, jsou systematicky odrovnáváni, takže to vypadá, že se na hřišti objevil nějaký nový, silný hráč. Náš hrdina jede podle dosud zajetých kolejí, a to až do doby,...zobrazit více

V pokračování akční simulace nájemného vraha se situace přiostřuje. Jednotliví spolupracovníci agentury ICA, se kterou si Agent 47 sjednává práci, jsou systematicky odrovnáváni, takže to vypadá, že se na hřišti objevil nějaký nový, silný hráč. Náš hrdina jede podle dosud zajetých kolejí, a to až do doby, kdy náhle s ICA ztrácí kontakt. V ten moment mu je jasné, že je to právě on, kdo je dalším cílem tajemné konkurence. Odcestuje proto do Ameriky, kde se začne připravovat na velký masakr. Peníze v hotovosti, ke kterým se coby Agent 47 dostanete, mohou výrazně ovlivnit celý váš postup hrou. Záležet bude pouze na tom, jak je využijete a jaké zbraně za ně pořídíte. To zaručí unikátní zážitek pro každého hráče. Zajímavou novinkou je možnost strkat do lidí či věcí a shazovat je tak třeba z balkónů nebo přes zábradlí. Za peníze, ke kterým se ve hře dostanete, si nebudete moci dokupovat jen zbraně a vybavení jako v jiných hrách, ale půjde jimi třeba také uplatit policie nebo zaručit, aby klíčový svědek případu tiše mlčel.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Minimum:
Microsoft Windows® 2000/XP (Windows 95/98/ME/NT Not Supported)
Pentium 4 1.5Ghz or Athlon XP Equivalent
512MB RAM
100% DirectX 9.0c compatible video card which supports Hardware TnL and Pixel Shader 2.0 (GeForce FX / Radeon 9500 or higher)
100% DirectX 9.0c Compatible Sound Card
5.0GB free disk space
100% Windows 2000/XP compatible Mouse and Keyboard (Gamepads and controller are not supported)Recommended:
Pentium 4 2.4Ghz or Athlon XP/64-bit equivalent
1024MB RAM
ATI X800 series, Nvidia GeForce 6800 series or higher video card
100% DirectX 9.0c Compatible Sound Card, Sound Blaster X-Fi series
5.0GB free disk space

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
by Nux
V misi Till Death Do Us Part se nachází easter egg spočívající v nalezení mince ležící na zemi u vody blízko hlavního domu. Po střelení do této mince za vámi přiběhla parta nahatých chlápků, roztleskávajících po okolí.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.