Hitman: Contracts

Hitman: Contracts

Vydavatelé: Eidos Interactive
Vývojáři: IO Interactive
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

20. dubna 2004 - PC
20. dubna 2004 - PlayStation 2
20. dubna 2004 - Xbox

Popis hry

Stanete se agentem 47, v jehož kůži narazíte na ty největší protivníky. Jejich eliminace z něj postupně dělá brutálně efektivního vraha. Zabít musíte své cíle za pomocí všech dostupných prostředků. Neexistují žádná pravidla...  pouze smlouva podepsaná krví.   Klíčové prvky:   Cestování po celém světě...zobrazit více

Stanete se agentem 47, v jehož kůži narazíte na ty největší protivníky. Jejich eliminace z něj postupně dělá brutálně efektivního vraha. Zabít musíte své cíle za pomocí všech dostupných prostředků. Neexistují žádná pravidla...  pouze smlouva podepsaná krví.   Klíčové prvky:   Cestování po celém světě a eliminace předních vůdců teroristických organizací. Plňte mise mnoha pestrými taktickými postupy. Improvizujte; využívejte převleků a předmětů z vašeho okolí jako zbraní. Pokročilá inteligence vašich nepřátel vám bude průběh misí komplikovat. Jediné po čem touží je zastavit vás - a to všemi dostupnými prostředky.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 98/2000/ME/XP
Procesor: Pentium III 800MHz
Paměť: 256 MB RAM
Grafická karta: 100% DirectX 8.1 compatible 3D accelerator video card with at least 32Mb RAM
DirectX: Verze 8.1
Pevný disk: 2 GB volného místa

Aktuální cena

V podstatě jde jen o výběr několika misí z prvního a druhého dílu předělané do graficky povedenějšího zpracování. Pro někoho tak může být Contracts zklamáním, já však byl spokojen a i z toho důvodu, že jde o sbírku toho nejlepšího z prvních dvou dílů dávám plný počet hvězdiček.
17.10.2017
Děj navazující na předchozí díl, graficky slušná propracovanost a více možností.
22.04.2017
Jedna z mnoha her mého dětství. Vždycky mě bavilo přestrojovat se za někoho a ty lokace prostě bomba. Možnost zabití objeti mnohými způsoby bylo také moc zábavné ani mě nenapadá co bych té hře vytkl :D Prostě super hra 10/10
19.04.2017
jeden z najlepsich Htmanov... pribeh je dobry a misie premakane
13.04.2017
by Nux
Hitman: Contracts se doposud podařilo dohrát nejrychleji v čase 23 minut a 18 sekund.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.