Horizon: Zero Dawn

Horizon: Zero Dawn

Vývojáři: Guerrilla Games
Žánry: FPS, Role-playing (RPG)

Datum vydání zobrazit vše

2. března 2017 - PlayStation 4

Popis hry

Autoři série Killzone představují svoji netradiční vizi post-apokalyptické budoucnosti. V otevřeném světě plném vegetace se krajinou prochází obří mechanická stvoření, která sebrala lidstvu statut alfa predátora. Lidé se postupně vrátili ke kmenovému způsobu života. Přežívají v krajině plné impozantních...zobrazit více

Autoři série Killzone představují svoji netradiční vizi post-apokalyptické budoucnosti. V otevřeném světě plném vegetace se krajinou prochází obří mechanická stvoření, která sebrala lidstvu statut alfa predátora. Lidé se postupně vrátili ke kmenovému způsobu života. Přežívají v krajině plné impozantních lesů, velkolepých pohoří a působivých ruin zapomenuté civilizace.

VÝPRAVNA CESTA
Hrajete za Aloy, zkušenou lovkyni, která pomocí rychlosti, chytrosti a obratnosti chrání svůj kmen před hrubou silou obřích strojů. Aloy se vydává na nebezpečnou výpravu plnou emocí, aby odhalila tajemství zapomenuté civilizace i její starověké artefakty a dozvěděla se víc o pokročilých technologiích, které rozhodnou o osudu všech na planetě.

ŽIVÝ POST-APO SVĚT
Jak se stalo, že stroje ovládly svět, a jaký je jejich účel? Co se stalo s civilizací, která zde byla předtím? Prohledejte každý kout světa plného artefaktů a záhadných budov, abyste odkryli svou minulost.

STŘET PŘÍRODY A TECHNIKY
Zdejší svět představuje zajímavý kontrast - prostředí plné bujné vegetace obývají úchvatná, avšak chladná stvoření, která jsou výtvorem vyspělé technologie.

ČELTE NEPŘÍZNI OSUDU
Souboje v Horizon proti sobě staví rychlost a mazanost Aloy proti hrubé síle strojů. K přemožení většího a technologicky vyspělejšího protivníka, musí Aloy beze zbytku využít své znalosti, bystrosti a hbitosti, aby ze střetu vyvázla živá.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Posapo svet ovladnuty robozvermi. Hell yeah. Parádna grafika ktorá vyždímala z PS4 čo sa len dalo. Škoda za je to exkluzívne na PS-ko lebo na PC by to vyzeralo ešte krajšie a hralo by sa to lepšie na klávesnici a myši.
08.11.2017
Výborně zpracovaná akční adventura s RPG prvky ve velkém otevřeném světě je tu pouhý základ. Na něj ještě tvůrci Killzone navršili spoustu dobrých nápadů, inovací a systémů, které společně posouvají žánrovou laťku o kus dál.
24.04.2017
+ Grafika + Gameplay + Originální herní svět + Možnosti likvidace protivníků - Chudší dialogy - RPG prvky mohly být o kousek propracovanější / Ne, takhle jednoduchý to není. Hra vznikla ve studiu, které je světě známo hlavně díky FPS střílečkám Killzone a tohle byl od nich velký krok do neznáma. Povedlo se jim to ale na 5 hvězd díky výše zmíněnému. Přeci jen jsme jako malí kluci chtěli na dinosaurech jezdit úplně všichni... a co teprve robotickejch! A kdo tvrdí, že si nepřál... no však víte ;)
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.