In Between

Vydavatelé: Headup Games
Vývojáři: Gentlymad
Žánry: Indie, Plošinovky, Puzzle

Datum vydání zobrazit vše

21. srpna 2015 - PC
21. srpna 2015 - Android
21. srpna 2015 - iOS
21. srpna 2015 - Linux
21. srpna 2015 - SteamOS
21. srpna 2015 - Mac

Popis hry

Ve hře In Between jde o velmi atmosférickou hru, ve které budete mít za úkol řešit různé logické skládačky. K tomu Vám pomůže Vaše schopnost ovládání gravitace. Pomocí této schopnosti můžete převracet pohledy ve hře pro další posun. Hra vypráví o jednom člověku, který je zasažen do mysli krutého osudu....zobrazit více

Ve hře In Between jde o velmi atmosférickou hru, ve které budete mít za úkol řešit různé logické skládačky. K tomu Vám pomůže Vaše schopnost ovládání gravitace. Pomocí této schopnosti můžete převracet pohledy ve hře pro další posun. Hra vypráví o jednom člověku, který je zasažen do mysli krutého osudu. Společně se nacházíte na cestě, který se neřídí fyzikálními zákony. Osvoboďte svojí mysl a naučte se správně manipulovat s měnící se gravitací. Připraveno je pro Vás více, než 60 unikátních hádanek, kde každá si prověří Vaše předchozí zkušenosti, hbitost a smysly.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7
Procesor: Intel Core 2 Duo at 2 GHz, or AMD Athlon 64 X2 2 GHz
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Intel HD4000
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 1 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.