INSIDE

INSIDE

Vydavatelé: Playdead
Vývojáři: Playdead
Žánry: Indie, Plošinovky

Datum vydání zobrazit vše

29. června 2016 - Xbox One
7. července 2016 - PC
23. srpna 2016 - PlayStation 4

Popis hry

Inside je nádherná tajemná plošinková hra od společtnosti Playdead, kteří stojí za velmi úspěšnou a kritiky velmi vysoce ohodnocenou hrou Limbo.
Stejně jako ve hře Limbo se v Inside zhostíte role malého chlapce ve světě plném nebezpečí a nástrah. Tento temný, fantastický svět, je vizí budoucnosti, kde...zobrazit více

Inside je nádherná tajemná plošinková hra od společtnosti Playdead, kteří stojí za velmi úspěšnou a kritiky velmi vysoce ohodnocenou hrou Limbo.
Stejně jako ve hře Limbo se v Inside zhostíte role malého chlapce ve světě plném nebezpečí a nástrah. Tento temný, fantastický svět, je vizí budoucnosti, kde se experimentuje s ovládáním lidských mozků, avšak chlapec, který je v hlavní roli, je jiní než ostatní – jeho mozek nelze ovládat ale naopak, on dokáže ovládat mozky ostatních lidí. Tato jeho anomálie Vám velmi pomůže, neboť díky tomu budete schopni vyřešit všemožné nástrahy a logické úkoly, na které ve hře narazíte.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.4 GHz, AMD FX 8120 @ 3.1 GHz
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GT 630 / 650m, AMD Radeon HD6570 or equivalent
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 3 GB volného místa
Zvuková karta: 100% DirectX 9.0c compatible sound card

Aktuální cena

Autoři Limba to zase dokázali. Nevím, jak to dělají, ale jejich hry jsou dokonalé. Zde jako malý chlapec utíkáte před strážníky (zákona?). Celý začátek je jako vystřižený z Orwellovské 1984. Postupně se puzzly a logika hry mění, ovládáte panáky a tím si pomáháte dál. No a samotný závěr hry je jeden velký WTF. Hra má i tajný konec, který vyvolává spoustu otázek (teorie odpojeného hráče je můj favorit).
21.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.