Jet Set Radio

Jet Set Radio

Vydavatelé: THQ, Sega
Žánry: Plošinovky
Příbuzné kategorie: Skákačky a plošinovky, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

29. června 2000 - Dreamcast
29. června 2003 - Game Boy Advance
19. září 2012 - PC
20. listopadu 2012 - PlayStation Vita
29. listopadu 2012 - iOS
29. listopadu 2012 - Android
20. února 2013 - PlayStation 3
20. února 2013 - Xbox 360

Popis hry

Jet Set Radio je titulem, jenž vyšel exkluzivně pro konzoli Dreamcast. O dvanáct let později vychází HD remake, který se mimo vizuální stránky od originálu příliš neliší. Port vznikl mimo Windows verze i pro Playstation 3 a Xbox 360. Distributorovi se také podařilo získat práva na většinu (až na tři)...zobrazit více

Jet Set Radio je titulem, jenž vyšel exkluzivně pro konzoli Dreamcast. O dvanáct let později vychází HD remake, který se mimo vizuální stránky od originálu příliš neliší. Port vznikl mimo Windows verze i pro Playstation 3 a Xbox 360. Distributorovi se také podařilo získat práva na většinu (až na tři) písní z původního soundtracku (Castle Logical, Rob Zombie, Hideki Naganuma a další). Později vyšlo nepřímé pokračování klasiky z Dreamcastu - Jet Set Radio Future, tentokrát však na Xbox. O HD portu "JSR Future" však zatím Sega nerozhodla. 

Boj o Tokyo právě započal. Jste členem takzvané "GGs" skupiny a nepřáteli jsou ostatní gangy a policie. Čím větší a propracovanější graffiti, tím více respektu a uznání. Na vše je však minimum času a na svých inline bruslích musí každý člen gangů být co nejobratnější.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP SP2 or newer

Processor:Pentium 4 or Athlon CPU > 1Ghz or newer

Memory:1 GB RAM

Graphics:256Mb video RAM or more (256Mb video RAM or more)

DirectX®:9.0c

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 82%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
0
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
80 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.