Judge Dredd: Dredd Vs. Death

Judge Dredd: Dredd Vs. Death

Vydavatelé: Sierra, Evolved Games
Vývojáři: Rebellion Developments
Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

17. října 2003 - Nintendo GameCube
17. října 2003 - Xbox
17. října 2003 - PlayStation 2
17. října 2003 - PC

Popis hry

Vitejte v Mega-City One, nejnebezpečnějším městě na Zemi 22. století. Městě, kde každý z více jak 400 miliónů lidí může být potencionálním zločincem a kde je zločin na denním pořádku. Místě tak nebezpečném, že potřebuje zvláštní druh práva a jeho prosazování. Nejsou zde žádní policisté ani soudy - pouze...zobrazit více

Vitejte v Mega-City One, nejnebezpečnějším městě na Zemi 22. století. Městě, kde každý z více jak 400 miliónů lidí může být potencionálním zločincem a kde je zločin na denním pořádku. Místě tak nebezpečném, že potřebuje zvláštní druh práva a jeho prosazování. Nejsou zde žádní policisté ani soudy - pouze Soudci. Nevíce obávaný a nejdrsnější z nich Soudce Dredd. Můžete se těšit : na systém hry FPS za oblíbenou postavu Soudce Dredda, možnost zálohy - zavolání jiných Soudců, nebo zásahové jednotky, použití např. kontrolovatelného deště proti demonstraci, souboj s Temnými Soudci (Soudce Death, Fear, Mosrtis a Fire) pro které je život zločinem a jediným trestem je smrt. Hra není pouze střílečka, hráč by se měl nejprve pokusit zločince zatknout.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Supported OS: Microsoft® Windows® XP/Vista
Processor: Intel Pentium III or AMD Athlon 700MHz computer or equivalent
Graphics: 32MB graphics card that supports Transform and Lighting (GeForce 1, ATI Radeon 7500 or better)
Sound: Windows compatible sound card
DirectX Version: DirectX 9.0
Memory: 128 MB RAM
Hard Drive: 1.5 GB free hard disk space

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.