Just Cause

Just Cause

Vydavatelé: Eidos Interactive
Vývojáři: Avalanche Studios
Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

22. září 2006 - Xbox
22. září 2006 - Xbox 360
22. září 2006 - PC
22. září 2006 - PlayStation 2

Popis hry

Vžijete se do role tajného agenta CIA Rico Rodrigueze, který se snaží svrhnout zkorumpovanou vládu jihoamerického ostrova San Esperito, podezřelou ze zakázaného přechovávání zbraní hromadného ničení. Dosáhnout toho bude možné různými způsoby - znesváříte proti sobě místní politické strany, podnítíte...zobrazit více

Vžijete se do role tajného agenta CIA Rico Rodrigueze, který se snaží svrhnout zkorumpovanou vládu jihoamerického ostrova San Esperito, podezřelou ze zakázaného přechovávání zbraní hromadného ničení. Dosáhnout toho bude možné různými způsoby - znesváříte proti sobě místní politické strany, podnítíte povstání obyvatel nebo se raději spřátelíte s rebely a drogovými kartely? Volba bude jen na vás. Herní svět Just Cause je vskutku rozlehlý i různorodý. Tvůrci slibují více než tisíc mil čtverečních, kde se rozkládají hory, města, vesnice, džungle či pláže. To vše půjde prozkoumávat buď po zemi, po vodě nebo vzduchem, k čemuž využijete bohatou škálu vozidel, letadel nebo lodí. Úkoly by měly být variabilní a řešitelné několika způsoby. Jednou z úloh hlavní postavy Rica Rodrigueza bude osvobození vesnice. Nepřátelské vojáky přitom bude možné postřílet, ale mnohem efektnější i efektivnější se stane zavolání ozbrojeného vrtulníku, jenž celou oblast zbombarduje. Na druhou stranu, tímto zlikvidujete i většinu obyvatelstva, které jste měli původně vysvobodit a následně přimět k povstání proti podplacené vládě. Nebo třeba taková likvidace konvoje drogového dealera. Jasně, můžete vzít auto a prostě za nimi jako ocas jezdit a okousávat je samopalem. Ale mnohem zábavnější bude nasednout do kokpitu tryskáče, vyskočit z něj na kapotu obrněného vozidla a cílovou osobu vytáhnout dveřmi za jízdy ven.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Minimum:
Microsoft Windows® 2000/XP. (Windows® 95/98/ME/NT not supported)
Pentium IV 1.4GHz (or AMD AthlonXP 1700+ processor or higher).
256MB System Memory.
3D Hardware Accelerator Card Required - 100% DirectX® 9.0c compatible with 128 MB and Shader model 2.0. (GF FX 5700 or ATI 9500)
100% DirectX® 9.0c compatible 16-bit sound card and latest drivers
4.0GB of uncompressed free disk space (plus 600MB for Windows® 2000/XP swap file)
100% Windows® 2000/XP compatible mouse, keyboard and latest drivers.Recommended:
Pentium® IV 2.8GHz with Dual Core Technology (or Athlon 64 series).
512MB System Memory.
3D Hardware Accelerator Card Required - 100% DirectX® 9.0c compatible with 256 MB and Shader model 2.0. All nVidia® GeForce™ 7 series or higher.
Sound Blaster® X-Fi series or higher.Optimal:
Pentium® D Processor with Dual Core Technology (or Athlon 64 X2 series).
1GB System Memory.
All nVidia® GeForce™ 7800 series or higher.
Sound Blaster® X-Fi series or higher.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.