Kathy Rain

Kathy Rain

Vydavatelé: Raw Fury Games
Vývojáři: Clifftop Games
Žánry: Indie, Point-and-click, Puzzle, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Logické hry, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

5. května 2016 - Mac
5. května 2016 - PC

Popis hry

Klasická 2D adventura zasazená do 90. let minulého století, ve které sbíráte a kombinujete předměty. Ačkoliv je hra vytvořená v enginu AGS, hra kompletně nadabovaná. Kathy, studentka žurnalistiky, se po letech vrací do rodného města na pohřeb svého dědečka. Ten byl několik posledních let po velmi podivné...zobrazit více

Klasická 2D adventura zasazená do 90. let minulého století, ve které sbíráte a kombinujete předměty. Ačkoliv je hra vytvořená v enginu AGS, hra kompletně nadabovaná. Kathy, studentka žurnalistiky, se po letech vrací do rodného města na pohřeb svého dědečka. Ten byl několik posledních let po velmi podivné nehodě držen na vozíčku ve vegetativním stavu, přestože jeho mozek nebyl nijak poškozen. Kathy navíc zjišťuje, že příčina této nehody nebyla nikdy prošetřena. Jako budoucí novinářka se proto rozhodne, že celé záhadě přijde na kloub. To, co odhalí, je ale mnohem temnější a zlověstnější, než se na první pohled zdálo.

zdroj: Heureka

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP
Procesor: 300 MHz Processor
Paměť: 128 MB RAM
Grafická karta: 320 x 240 32 bit
DirectX: Verze 9.0
Pevný disk: 1 GB volného místa
Dodatečné poznámky: Video: DirectX & Directdraw Supported

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.