Kentucky Route Zero

Kentucky Route Zero

Vydavatelé: Cardboard Computer
Vývojáři: Cardboard Computer
Žánry: Indie, Point-and-click, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

7. ledna 2013 - PC
7. ledna 2013 - Linux
7. ledna 2013 - Mac

Popis hry

Debutovým dílem Cardboard Computer je ambiciózně koncipovaná epizodická pentalogie s názvem Kentucky Route Zero. Netradiční adventura minimalistického pojetí dvojice autorů, Jakea Elliotta a Tamase Kemenczyho, sází na artové pojetí s řadou možností jak ovlivnit vyznění příběhu napříč pěti akty. Kvůli...zobrazit více

Debutovým dílem Cardboard Computer je ambiciózně koncipovaná epizodická pentalogie s názvem Kentucky Route Zero. Netradiční adventura minimalistického pojetí dvojice autorů, Jakea Elliotta a Tamase Kemenczyho, sází na artové pojetí s řadou možností jak ovlivnit vyznění příběhu napříč pěti akty. Kvůli intenzitě zážitku a zdůraznění atmosféry a samotného vyprávění děje se ve hře nachází minimum logických problému či úkolů vyžadujících kombinace a jiné archetypální postupy žánru. O soundtrack titulu se postaral Ben Babbit. Skrze stát Kentucky na západě USA vede v hlubinách jeskyně dálnice, po které projíždí lidé obeznámení s tímto tajemstvím. Vy, řidič nákladního vozu Conway, jednoho dne projíždíte Kentucky s cílem doručit zásilku do jednoho ze starožitnictví. Od setkání se starým mužem na jedné z benzinových pump však začínají události nabírat nečekaný směr a zásilka se bude muset opozdit. 

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows 7
Processor:1 GHz
Memory:512 MB RAM
Graphics:Directx 9.0c compatible video card
DirectX®:9.0c
Hard Drive:250 MB HD space
Sound:Sound card

Aktuální cena

Úžasná surrealistická adventura navozující atmosféru jako z filmů Davida Lynche. Doporučuji!
19.05.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.