King Arthur: Fallen Champions

King Arthur: Fallen Champions

Vydavatelé: Paradox Interactive
Vývojáři: NeocoreGames
Žánry: Strategické, Role-playing (RPG)

Datum vydání zobrazit vše

16. září 2011 - SteamOS

Popis hry

Velký král Artuš rozdrtil sví protivníky na jihu, ale dosah budoucího krále má své hranice. Země za hranicemi lesa Bedegraine jsou divoké, nikým neovládané, straší v nich staří bohové...zobrazit více

Velký král Artuš rozdrtil sví protivníky na jihu, ale dosah budoucího krále má své hranice. Země za hranicemi lesa Bedegraine jsou divoké, nikým neovládané, straší v nich staří bohové a stále jsou cítit krví časů dávno minulých. Padlí šampioni překlenují propast mezi králi Artušem I a II s příběhem o třech statečných duších. Sir Lionel, statečný rytíř z Britannie je na cestě za záchranou dámy v nesnázích. Lady Corrigan ze Sidge, stvoření úplňku hledá tajnou cestu, která by jí mohla zavést zpět do jejího domova. Třetím hrdinou je Drest Vyvolený, šaman ze severu pohánění vizí velikosti a hlasů noci. Rytíř, čarodějka a věštec - tito tři se stanou šampiony zapomenuté bitvy, která započala velice, velice dávno.

Jádro hratelnosti
Hratelnost spoléhá na příběhově založenou z mise do mise se přesouvající zápletku. Hráč si vybírá mise a upravuje hrdiny. Kampaňová mapa Fallen Champions pokrývá jeden specifický region Britannie, kde hráči velí třem velmi rozdílným hrdinům. Každý z nich má svou vlastní příběhovou linii a každý příběh v sobě zahrnuje tři bitvy, což dává dohromady celkem devět šarvátek plus konfrontaci s hlavním protivníkem v desáté bitvě.
Bitevní mapy jsou velmi odlišné jak z hlediska vizualizace tak jejich konstrukce: některé taktické RPG situace (s limitovaným množstvím elitních jednotek a hrdinů), taktické bitvy (s masivními armádami na bojišti) a masivní bitvy proti AI za velmi netradičních podmínek.

Klíčové prvky:

Tři unikátní hrdinové, každý s vlastní příběhovou linií představující dobrodružnou výpravy a epické bitvy. Osud tří hrdinů je propletený a jejich váúravy vedou k jedné masivní bitvě za netradičních podmínek.
Množství různorodých bitev na unikátních, nádherně zpracovaných bitevních mapách, od menších taktických šarvátek až po velkolepých střetech proti nepřátelské přesile.
Temný a poutavý fantasy příběh překlenující propast mezi králem Artušem a králem Artušem II, zasazený do tajemného regionu Britannie za dobře známými teriotirii krále Artuše - Válečná hra na hrdiny.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP SP2 or Vista or Windows7
Processor: AMD Athlon 4000+ or equivalent Intel CPU
Memory: WinXP - 1Gbyte RAM, WinVista, Win7 – 1,5Gbyte RAM
Hard Disk Space: 8 Gbyte
Video Card: Nvidia 8600 GT (256Mbyte) / ATI Radeon HD3650 (256Mbyte)
DirectX®: 9.0c or higher
Sound: DirectX 9-compliant sound card
Additional: 3-button mouse, keyboard and speakers

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.