King's Bounty: Dark Side

King's Bounty: Dark Side

Vývojáři: 1C-SoftClub
Žánry: Strategické, Role-playing (RPG), Tahové strategie

Datum vydání zobrazit vše

5. září 2014 - PC

Popis hry

Nadešel čas, připojit se k temné cestě na druhé straně Teana a navštívit tajemné části světa, nikdy předtím neviděné královskými nájemní lovci.

Poprvé v sérii King Bounty, budete mít možnost vybrat si rasu a třídu své hrdiny. Staňte se nebojácný Orcský bojovník, povedete své vojáky, tak démony, nebo...zobrazit více

Nadešel čas, připojit se k temné cestě na druhé straně Teana a navštívit tajemné části světa, nikdy předtím neviděné královskými nájemní lovci.

Poprvé v sérii King Bounty, budete mít možnost vybrat si rasu a třídu své hrdiny. Staňte se nebojácný Orcský bojovník, povedete své vojáky, tak démony, nebo použijete černou magii jako hrůzostrašný upír.

Prémiová edice obsahuje navíc DLC obsahující: Amulet Clot of Darkness, dvě další lokace, více než tucet dalších úkolů a nové jednotky.

Kombinace RPG a tahové strategie, King Bounty: Dark Side umožňuje hrát jako neohrožený bojovník silný démon nebo budete praktikovat černou magii coby impozantní upír. Jakmile se dostanete o úroveň výš, zvýší se vaše vůdčí schopnosti budete velet velké armádě nemrtvých, nepřátelským skřetům a hordě děsivých stvoření.

Osudy tří hrdinů jsou sečteny. Setkávají se v hlubinách Černé jeskyně, kde před mnoha staletími rasy Světla uvěznili starověké zlo.

Hrdinové proměňují sliby v činy, sdílejí starožitné artefakty, shromažďují armády a vyráží na bojové tažení o přežití jejich rasy. Musí spojit proti světlu, jinak jim hrozí zánik!

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP (SP3 required), Vista, 7, 8
Procesor: 2.6 GHz and better
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: nVidia GeForce 6600 with 128 Mb VRAM or similar AMD card
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 8 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9.0c compliant

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.