Kingdom Elemental

Vývojáři: Chronic Logic
Žánry: Strategické, Indie

Datum vydání zobrazit vše

5. dubna 2014 - PC

Popis hry

Příběh hry se točí kolem světa Eteran a jeho rovnováhy mezi elementy Smrti a Přírody. Tato rovnováha drží zem Eteranu společně. To se však změnilo. Monstra začala napadat obyvatele, přinášejíc do poklidného světa chaos a smrt. Brzy na to si různá království uvědomila nutnost znovuobnovení rovnováhy a...zobrazit více

Příběh hry se točí kolem světa Eteran a jeho rovnováhy mezi elementy Smrti a Přírody. Tato rovnováha drží zem Eteranu společně. To se však změnilo. Monstra začala napadat obyvatele, přinášejíc do poklidného světa chaos a smrt. Brzy na to si různá království uvědomila nutnost znovuobnovení rovnováhy a vyvedení světa ze stavu anarchie.K uskutečnění tohoto plánu se 3 frakce spojili dohromady, utvořením řád "The Order for the Restoration of Balance". Do něj se přidali zástupci všech ras, království a frakcí celého Eteranu. Pro některé bylo toto rozhodnutí základní povinností, někteří tak udělali jen pro peníze a jen čas ukáže, zda tato skupina uspěje či nikoliv, neboť bude vedena vaší rukou.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: 98/ME/2000/XP/7/8
Procesor: 1 GHz
Paměť: 512 MB RAM
Grafická karta: video card with 64 MB of memory
Pevný disk: 150 MB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.