Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue

Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue

Vydavatelé: Square Enix
Žánry: Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

24. ledna 2017 - PlayStation 4

Popis hry

LIMITOVANÁ EDICE OBSAHUJE
- sběratelský odznáček

Kingdom Hearts 2.8 představuje remasterovanou kompilaci 3 magických položek ze světa Kingdom Hearts, bez které se neobejde žádný fanoušek této série. Kolekce obsahuje následující tituly: hru Kingdom Hearts: Dream Drop Distance HD, film Kingdom Hearts...zobrazit více

LIMITOVANÁ EDICE OBSAHUJE
- sběratelský odznáček

Kingdom Hearts 2.8 představuje remasterovanou kompilaci 3 magických položek ze světa Kingdom Hearts, bez které se neobejde žádný fanoušek této série. Kolekce obsahuje následující tituly: hru Kingdom Hearts: Dream Drop Distance HD, film Kingdom Hearts χ Back Cover a zcela novou hratelnou epizodu Kingdom Hearts 0.2: Birth by Sleep - A Fragmentary Passage.

KINGDOM HEARTS: DREAM DROP DISTANCE HD
Kingdom Hearts: Dream Drop Distance HD představuje plně remasterovanou hru ve Full HD, která byla původně vydána v roce 2012. Hlavní protagonisté série Sora a Riku absolvují zkoušku „Mark of Mastery" s cílem připravit se na přicházející hrozby.

KINGDOM HEARST χ BACK COVER (FILM)
Zcela nový film v HD kvalitě, který vypráví mysteriózní příběh Věštců.

KINGDOM HEARTS 0.2: BIRTH BY SLEEP
A Fragmentary Passage je kompletně nová a hratelná episoda, která se pojí s příběhem Birth by Sleep a je hratelná z Aquainy perspektivy.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.