Knights of Pen and Paper + 1

Knights of Pen and Paper + 1

Vydavatelé: Paradox Interactive
Vývojáři: Behold Studios
Žánry: Role-playing (RPG), Tahové strategie

Datum vydání zobrazit vše

18. června 2013 - Mac
18. června 2013 - PC
18. června 2013 - Linux

Popis hry

V tomto RPG od indie vývojářů v retro stylu s pixel-artovou grafikou, jež se inspiruje řadou titulů 90. let a odkazuje na ně, se vžíváte do role vypravěče dobrodružství pro své postavy ve stylu papírových her jako je například u nás známé Dračí doupě. Cestu k cílům zadaných questů brání hordy nepřátelsky...zobrazit více

V tomto RPG od indie vývojářů v retro stylu s pixel-artovou grafikou, jež se inspiruje řadou titulů 90. let a odkazuje na ně, se vžíváte do role vypravěče dobrodružství pro své postavy ve stylu papírových her jako je například u nás známé Dračí doupě. Cestu k cílům zadaných questů brání hordy nepřátelsky laděných monster. Ať už je to zbloudilá duše, oživlá hromada písku či démonický rytíř, vždy mající po ruce nějaký ten speciální útok nebo odolnost, jejichž překonání je už na postavách a jejich vlastnostech.

zdroj: Heureka

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP or later
Processor:2000 MHz
Memory:512 MB RAM
Graphics:640x480 minimum resolution (Direct3D/OpenGL compatible card with at least 128MB)
DirectX®:9.0c
Hard Drive:100 MB HD space
Sound:2D sound compatible card

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.