L.A. Noire: The VR Case Files

L.A. Noire: The VR Case Files

Žánry: Puzzle
Příbuzné kategorie: Logické hry

Datum vydání zobrazit vše

14. listopadu 2017 - PC

Popis hry

Temný a násilný kriminální thriller zasazený do Los Angeles 40. let 20. století přichází do strhující virtuální reality. 

L.A. Noire: The VR Case Files vás přenese do role detektiva Colea Phelpse,...zobrazit více

Temný a násilný kriminální thriller zasazený do Los Angeles 40. let 20. století přichází do strhující virtuální reality. 

L.A. Noire: The VR Case Files vás přenese do role detektiva Colea Phelpse, jehož úkolem je vyřešit brutální zločiny, komploty a konspirace inspirované skutečnými případy, které se v Los Angeles udály v roce 1947, tedy během jednoho z nejzkorumpovanějších a nejnásilnějších období historie města. 

V rámci sedmi případů speciálně přepracovaných pro virtuální realitu nabízí L.A. Noire: The VR Case Files zcela novou úroveň realistického prožitku atmosférického kriminálního thrilleru od Rockstar Games, v němž se pustíte do řešení několika případů z původní veleúspěšné hry, mezi nimiž nechybí žhářství, vražda a další. Hledejte stopy sbíráním, zkoumáním a manipulováním s objekty 
Chopte se volantu a odvezte se na další místo činu 
Pusťte se během sledování podezřelých do honiček, bitek i přestřelek 
Zapisujte si poznámky a pomozte si k vyřešení případu vlastnoručními náčrty 
Vyslýchejte svědky a ve městě, kde každý něco skrývá, pomocí svého důvtipu odhalte pravdu


Vzhledem k současným problémům s výkonem hardwaru AMD umožňují provoz hry v původně zamýšlené podobě pouze určité kombinace hardwaru AMD a NVIDIA/Intel:
• Při použití procesoru AMD Ryzen 7 je pro hru vyžadována grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1070 (či vyšší)
• Při použití grafické karty AMD Vega 56 je pro hru vyžadován procesor Intel i7 6700 (či vyšší)
• Současné použití procesoru i grafické karty AMD není v současné době podporováno

L.A. Noire: The VR Case Files podporuje pouze konfigurace s jednou grafickou kartou; varianty NVIDIA SLI a AMD CrossFire nejsou podporovány.

Dodatečné programové změny mohou mít vliv na budoucí systémové požadavky této hry. Aktuální informace o kompatibilitě zjistíte od výrobce svého hardwaru a na www.rockstargames.com/support. Některé systémové komponenty, například mobilní čipsety, integrované grafické karty a AGP karty, nemusí být kompatibilní. Konfigurace, které nejsou uvedené, nemusí být vydavatelem podporovány.

Ostatní požadavky: Instalace a hra vyžadují přihlášení k síti Rockstar Games Social Club (dle oblasti 13+); pro aktivaci a pravidelné ověřování oprávnění je zapotřebí připojení k internetu; je vyžadována instalace dodatečného softwaru: platforma Rockstar Games Social Club, DirectX 9, balíček DirectX June 2010 Redistributable, Chromium a balíčky Microsoft Visual C++ 2012 a 2015 Redistributable a ověřovací software, který rozpoznává jisté hardwarové atributy pro potřeby oprávnění, správy digitálních práv, systému a další podpůrné účely.

Je zapotřebí přes internet zaregistrovat jednorázový sériový kód; registrace každého kódu je omezena na jediný účet Rockstar Games Social Club (dle oblasti 13+); na každý účet Social Club se lze v jeden okamžik přihlásit jen z jediného PC; sériové kódy jsou po použití nepřenosné; účty Social Club jsou nepřenosné.
 
 
Znění licenčních podmínek k softwaru je k dispozici na stránce www.rockstargames.com/eula; pravidla pro online účty jsou k nahlédnutí na stránce www.rockstargames.com/socialclub. Nepřenosný přístup ke speciálním funkcím, například exkluzivnímu/zpřístupnitelnému/stahovatelnému//online obsahu/službám/funkcím může vyžadovat jednorázový klíč, poplatek nebo registraci online účtu (dle oblasti 13+). Přístup ke speciálním funkcím může vyžadovat připojení k internetu, nemusí být dostupný pro všechny uživatele a po 30 dnech od zveřejnění upozornění může být zrušen, upraven či nabízen za odlišných podmínek. Porušení EULA, Pravidel používání či dalších ujednání může mít za následek znemožnění přístupu ke hře nebo online účtu. Podporu najdete na adrese rockstargames.com/support.
Jedná se o smyšlený příběh zasazený do Los Angeles 40. let 20. století, který popisuje smyšlené historické postavy, skupiny, místa, scény a události, které neodpovídají historické skutečnosti a nelze je vykládat za skutečné. Všechny názvy značek jsou ochranné známky příslušných vlastníků, kteří s touto hrou nemají nic společného. Tvůrci a vydavatelé této hry nepodporují a nedoporučují chování, které je v ní vyobrazeno, ani k němu nevybízejí.
Rockstar Games, 622 Broadway, New York, NY, 10012.
©2006–18. Rockstar Games, L.A. Noire a R* jsou známky/loga/copyrighty společnosti Take-Two Interactive. Naked City TM & části (c) Copyright Master Licensing, Inc., 2017 Všechny ostatní známky jsou majetkem příslušných vlastníků. Havok software © 2017 Microsoft. Všechna práva vyhrazena. Používá Bink Video. Copyright © 1997-17 RAD Game Tools, Inc. Všechna práva vyhrazena. Nepovolené kopírování, rozebírání kódu, vysílání, předvádění, pronájem, zpoplatnění či obcházení protikopírovací ochrany je přísně zakázáno.
 

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.