L.A. Noire

Datum vydání zobrazit vše

17. května 2011 - PlayStation 3
17. května 2011 - Xbox 360
8. listopadu 2011 - PC

Popis hry

Vítejte ve světě násilí a korupce poválečného Los Angeles v období největšího boomu Hollywoodu. L.A. Noire je kriminální thriller, který napínavým způsobem spojuje pátrání po stopách zločinu, honičky v autech a mafiánské přestřelky. To vše v revoluční hratelnosti, která umožňuje hráči číst emoce jednotlivých...zobrazit více

Vítejte ve světě násilí a korupce poválečného Los Angeles v období největšího boomu Hollywoodu. L.A. Noire je kriminální thriller, který napínavým způsobem spojuje pátrání po stopách zločinu, honičky v autech a mafiánské přestřelky. To vše v revoluční hratelnosti, která umožňuje hráči číst emoce jednotlivých postav, aby se mohl dopátrat pravdy.
Vžíjte se do role detektiva Cola Phelpse, válečného veterána, který postupně stoupá na postu losangelské policie, při řešení série otřesných vražd a zločinů. To vše předkládá samotné temné srdce města padlých andělů. Jako detektiv Phelps musíte odhalit strůjce několika žhařských útoků, vydírání, spiknutí a brutálních vražd. Budete bojojovat s podsvětím L.A. a dokonce i se zkorumpovanými členy vlastního policejního oddělení.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows 7 / Windows Vista Service Pack 1 / Windows XP Service Pack 3
Intel CPUs: Core 2.2 GHz to Quad Core 3.2GHz
AMD CPUs: Dual Core 2.4Ghz to Quad Core 3.2Ghz
RAM: 2GB to 8GB
Hard Disk Space: 16GB
Video Card: NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB to NVIDIA GeForce GTX 580 1536MB or Radeon HD3000 512MB to Radeon HD 6850 1024MB
Sound: 100% DirectX 9 Compatible
Additional: Please refer to your hardware manufacturer and http://www.rockstargames.com/support for current compatibility information. Some system components such as integrated graphics cards may be incompatible. Unlisted specifications may not be supported by publisher.
Additional: Initial activation requires internet connection and Rockstar Games Social Club (13+ to register); software installation required including GameShield IronWrap & Patcher; DirectX, and Microsoft's Windows .NET Framework, and Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86).

Aktuální cena

Zajímavý detektivní příběh.. Ale dobově to na hry jako Mafie určitě nemá. Falešný jízdní model a rychlosti, které do doby vůbec nezapadají! Zajímavý tip navigace, že když budete chtít, tak vás spolujezdec bude navigovat. Navigace 40. let :D
24.04.2017
Revoluční animace obličejů, rozsáhlý gameplay, který vydrží dlouhé hodiny. Sledujete příběh policisty strážníka jak se propracovává kariérním žebříčkem až na nejvyšší pozice. Některé případy jsou opravdu promakané a roztahané přes spoustu úrovní. Pro mě nejoblíbenější hra od Rockstaru.
20.04.2017
nezábavná nudná hra typu hledej a najdi čekal jsem moc dostal jsme nic škoda peněz
16.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.