Layers of Fear

Layers of Fear

Vývojáři: Bloober Team
Žánry: Point-and-click
Příbuzné kategorie: Adventury

Datum vydání zobrazit vše

27. srpna 2015 - PC
16. února 2016 - PlayStation 4
16. února 2016 - Xbox One

Popis hry

Layers of Fear je psychedelická hororová hra z pohledu první osoby s důrazem na příběh a prozkoumávání. Ujmete se role malíře, jenž se snaží dokončit svůj magnum opus. Nacházíte se v neustále se proměňujícím sídle z viktoriánské éry plném děsivých vizí, které jsou výplodem malířovy narušené psyché. Cestou...zobrazit více

Layers of Fear je psychedelická hororová hra z pohledu první osoby s důrazem na příběh a prozkoumávání. Ujmete se role malíře, jenž se snaží dokončit svůj magnum opus. Nacházíte se v neustále se proměňujícím sídle z viktoriánské éry plném děsivých vizí, které jsou výplodem malířovy narušené psyché. Cestou budete sbírat střípky mozaiky, která odhalí smutnou a temnou minulost umělce. Herní prvky: Psychedelický horor – Pocit šílenství, kdy každý pohyb kamery může zcela změnit vzhled okolí. Viktoriánské prostředí – Prozkoumejte svět inspirovaný mistrovskými díly a uměním éry 19. století. Originální umělecké kousky – Z prostředí a příběhu vystupuje řada výtvarných a hudebních kousků. Příběh zaměřený na prozkoumávání – Tragickou a temnou minulost malíře odhalíte jedině tak, že pečlivě prozkoumáte herní prostředí.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7
Procesor: Intel Core2 Quad Q8400
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 560 1GB / Radeon R7 250X 1GB
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 5 GB volného místa
Dodatečné poznámky: Supported Gamepads: Microsoft Xbox 360 Games for Windows (Wired), Microsoft Xbox One Controller (Wired), Sony PS4 DualShock 4 controller (wired), Steam Controller

Aktuální cena

Kdysi dávno vyšla jedna hratelná ukázka. Jmenovalo se to P.T. tehdy to moc lidí nepobralo o co že to vlastně jde a než se většina nadála, už to zase stáhli, protože se ti trubci rozhodli to zase stáhnout díky neshodám na hře Silent Hills. Nicméně banda poláků se chytla těch nápadů a principů a dotáhli je ještě o krok dál. Výsledkem je tahle hororová hra, která vám nejednou pocuchá všechny vaše nervy. Slabší povahy budou hlásat i hnědý poplach. Proč je zrovna tahle hororovka tak zajímavá? Protože nejde o standardní baf/lek blbinu, ale je zde cítit trvalý strach a napětí, které uměla naposled vykouzlit Amnesia (když ještě lidi moc neznali principy potvor, který vás nahánějí přes celou mapu). A co je tu hlavně jinak a spešl? To si tak jdete chodbou, dojdete na konec ke dveřím, zjistíte, že jsou zamčené, tak se otočíte o 180° a že půjdete zpátky, a ejhle, ony tam jsou další dveře, stejný jako ty předtím, jen se koukáte do té chodby, ze které jste přišli. No tak se otočíte zase o 180° a zjistíte, že stojíte v té místnosti, která byla zprvu zamčená. Tohle je jen regulérní mindfuck, kterých zažijete desítky a pokaždé jinak. Ale v kombinaci s tou atmosférou to z toho dělá unikát bez konkurence (doslova).
21.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.