Lego Batman: The Video Game

Lego Batman: The Video Game

Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

23. září 2008 - PlayStation Portable
23. září 2008 - PlayStation 3
23. září 2008 - Wii
23. září 2008 - Nintendo DS
23. září 2008 - PC DOS
23. září 2008 - Mobile
23. září 2008 - Xbox 360
23. září 2008 - PC
23. září 2008 - PlayStation 2

Popis hry

Lego Batman bude mít jednoduchou zápletku: banda těch nejhorších kriminálníků uteče z vězení Arkham Asylum a bude na slavném netopýřím hrdinovi, aby je zase všechny dostal zpět. LEGO Batman bude rozdělen na čtyři kapitoly, přičemž hrát budete moci jak za Batmana s Robinem, tak i záporňáky. Pokud se budete...zobrazit více

Lego Batman bude mít jednoduchou zápletku: banda těch nejhorších kriminálníků uteče z vězení Arkham Asylum a bude na slavném netopýřím hrdinovi, aby je zase všechny dostal zpět. LEGO Batman bude rozdělen na čtyři kapitoly, přičemž hrát budete moci jak za Batmana s Robinem, tak i záporňáky. Pokud se budete držet na straně těch hodných, objeví se po vašem boku později také hrdina Boy Wonder a dost možná potkáte i komiksové postavičky jako Batgirl nebo Nightwinga. Protože Batman pochopitelně nedisponuje světelným mečem jako dřívější Star Wars z LEGO série, musí bojovat rukama a nohama: naštěstí s sebou bude vždycy mít spoustu hraček vč. Batarangu, jakési kombinace bumerangu a japonského šurikenu, který jedním hodem setne hlavy několika protivníkům naráz. Vývojáři navíc přidali různá komba, smrtící rány i týmové útoky. V každé úrovni se hrdinové budou moci až několikrát převléct: např. Robin si navlékne magnetový obleček, díky němuž bude moci chodit po stěnách. Batman pak navlékne tzv. demoliční kombinézu, z níž budou jako na běžícím pásu padat výbušné batbomby. Pochopitelně nebude chybět ani sbírání předmětů, od šípů a zlatých Legových kostiček až po kanystry jako z již zmiňovaných Lego SW. Konečně budou mít oba tábory svá sídla: hrdinové v Batmanově zámku Wayne Manor a zlouni v Arkham Asylum. Hra je v češtině.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Supported OS: Windows Vista®/XP
Processor: Intel® P3 1.5 GHz or AMD Athlon™ XP
Memory: 256 MB RAM, 512 MB RAM required for Windows Vista®
Graphics: 128 MB with Shader Model 2.0 capability (Shader Model 3.0 recommended)

Aktuální cena

Další skvělá Lego hra pro všechny věkové kategorie tentokrát na motivy Batmana. Skvělý příběh, nádherné grafické zpracování a spousta padouchů z dílny DC zajistí, že se budete u hraní téhle hry opravdu královsky bavit. I po dohrání samotného příběhu je ve hře pořád co objevovat a díky tomu vám hra zajistí zábavu na několik hodin a věřte tomu, že bavit se opravdu budete. Dávám *****.
13.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.