Lego Indiana Jones 2: The Adventure Continues

Lego Indiana Jones 2: The Adventure Continues

Žánry: Plošinovky, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

17. listopadu 2009 - PlayStation Portable
17. listopadu 2009 - PlayStation 3
17. listopadu 2009 - PC
17. listopadu 2009 - Nintendo DS
17. listopadu 2009 - Xbox 360

Popis hry

LEGO® Indiana Jones 2™: The Adventure Continues spojuje zábavu a kreativní stavění z kostek LEGO s nápady, odvahou a non-stop odvážnou akcí s nejznámějšími filmovými hrdiny. S jedinečností a vtipem zpracovává všechny filmy s Indiana Jonesem - poprvé včetně posledního filmu Indiana Jones a Království...zobrazit více

LEGO® Indiana Jones 2™: The Adventure Continues spojuje zábavu a kreativní stavění z kostek LEGO s nápady, odvahou a non-stop odvážnou akcí s nejznámějšími filmovými hrdiny. S jedinečností a vtipem zpracovává všechny filmy s Indiana Jonesem - poprvé včetně posledního filmu Indiana Jones a Království křišťálové lebky – LEGO Indiana Jones 2 sleduje eskapády Dr. Jonese od džunglí Jižní Ameriky až po ruiny v Peru a ještě dál. Fanoušci si nyní mohou vychutnat ty nejautentičtější zážitky ze stavění s kostičkami LEGO díky možnosti navrhnout a kostičku po kostičce postavit vlastní úroveň. Ve hře LEGO Indiana Jones 2 mohou všichni stavět, bojovat a hádat se během svých oblíbených filmových momentů - nebo si mohou vytvořit vlastní.
Features
Poprvé ve hře řady LEGO si díky režimu Postavte si vlastní dobrodružství můžete navrhnout a vytvořit vlastní úrovně a prostředí a poté se o ně podělit s přáteli.
K dosažení maximálně autentických zážitků můžete své vlastní vytvořené úrovně zkombinovat s tematickými předělovými scénami.
Zahrajte si s úplně novými postavami z Království křišťálové lebky, jako je například Mutt Williams se svou motorkou, a využijte jejich zvláštních dovedností, třeba moc Oxleyovy křišťálové lebky.
Podívejte se na klasické filmy (Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy, Indiana Jones a chrám zkázy, Indiana Jones a poslední křížová výprava a Indiana Jones a království křišťálové lebky) ze zcela nového a neotřelého úhlu pohledu, s novými úkoly a novými úrovněmi. Tentokrát si například můžete užít vzrušující honičku v Šanghaji.
Dokončete všechny úrovně v režimu Příběhu a pak se vraťte a v režimu Volné hry si užijte úplně nové dobrodružství.
Indy je nyní obdařen zcela novými animacemi, např. chycením protivníka bičem a jeho přehozením přes ramena.
Naskočte do naprosto nových dopravních prostředků a projděte s Indym úplně nové úrovně, kromě jiných vás čekají letadla, čluny a důlní vozíky – ale pozor na pohyblivý písek!
Indyho nově vylepšený bič vám pomůže interagovat s Lego objekty, vyřešit různé zapeklité hádanky a vypořádat se s nepřáteli.
Využijte proti svým protivníkům široké spektrum zbraní, které vám nabízí prostředí, např. židle, pušky, meče či láhve.
Během hry sbírejte artefakty a zpřístupněte si tak více než 60 hratelných postav, včetně padouchů a doprovodných postav (Marion Ravenwood, Mutt Williams, Short Round, Rene Belloq, Willie Scott, Marcus Brody, Dr. Henry Jones Sr. a Irina Spalko).
Možnost přepínání postav a volné hry.
Kooperativní hra pro dva hráče (hráči se mohou do hry kdykoli zapojit a zase odejít) umožňuje rodičům sdílet odkaz Indiana Jonese s jejich dětmi zábavnou a humornou formou.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP or Vista
Processor: Intel P4 1.8 Ghz or AMD Athlon XP 2200+
Memory: 256MB of ram, 512MB for Vista
Graphics: ATI X1300 with 256MB of ram, or Nvidia FX5800
Hard Drive: 5.0 GB

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.